Velká obrazová přírodopedie

Velká obrazová přírodopedie - - | Replicamaglie.com

...lká obrazová přírodopedie. Velká obrazová přírodopedie Nakladatel: Slovart EAN: 9788075298409 ISBN: 978-80-7529-840-9 Překlad: Pavlová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, česky Rozměry: 26 × 31 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Velka obrazova prirodopedie neuveden | Sleviste.cz ... . vydání) Velká obrazová přírodopedie Pozoruhodná vizuální kniha nejen pro děti, která zkoumá přírodní svět do nejmenších podrobností a umožňuje mladým čtenářům vidět přírodu tak , jak ji nikde jinde nepoznají ... Pozoruhodná vizuální kniha nejen pro děti, která zkoumá přírodní svět do nejmenších podrobností a umožňuje mladým čtenářům vidět přírodu tak, jak ji nikde jinde nepoznají, a to prostřednictvím úžasných detail ... Velká obrazová přírodopedie - Knihy.cz ... ... Pozoruhodná vizuální kniha nejen pro děti, která zkoumá přírodní svět do nejmenších podrobností a umožňuje mladým čtenářům vidět přírodu tak, jak ji nikde jinde nepoznají, a to prostřednictvím úžasných detailů, průřezů, rozložených obrázků nebo rentgenových paprsků. Název: Velká obrazová přírodopedie. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Encyklopedie; Děti do 10 let › Encyklopedie; Populárně naučná › Le...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká obrazová přírodopedie.pdf

POPIS

Pozoruhodná vizuální kniha nejen pro děti, která zkoumá přírodní svět do nejmenších podrobností a umožňuje mladým čtenářům vidět přírodu tak, jak ji nikde jinde nepoznají, a to prostřednictvím úžasných detailů, průřezů, rozložených obrázků nebo rentgenových paprsků.Tato mimořádná encyklopedie je ideální potravou pro zvědavou mysl.Detailně ukazuje čtenářům, jaké zázraky se v přírodě kolem nás odehrávají, jak fungují a proč se dějí.

Chcete si přečíst knihu?Velká obrazová přírodopedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká obrazová přírodopedie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY