Atlantida 2: Vodopád

Atlantida 2: Vodopád - Lauren Kateová | Replicamaglie.com

...měř jsem čtení knížky vzdala. Ke konci po vynoření Atlantidy, se to rozjelo a zbytek jsem dočetla jedním dechem ... Atlantida 2: Vodopád - Lauren Kate, český jazyk | E-knihy ... ... . každopádně ten konec - celkem zklamaní. Všechny informace o produktu Kniha Atlantída 2: Vodopád Lauren Kateová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Atlantída 2: Vodopád Lauren Kateová. Atlantida 2: Vodopád Lauren Kateová ... Atlantida: Slza Lauren Kateová Atlantida Lauren Kateová ... 259 Kč vyprodáno. 2 Atlantida 2: Vodopád. Lauren Kateová. 249 Kč vyprodáno. Zobrazeno 1 až 2 z 2. X. Novinky A ... Cukrblik blog :): Lauren Kate - Vodopád (Atlantida #2) ... ... 259 Kč vyprodáno. 2 Atlantida 2: Vodopád. Lauren Kateová. 249 Kč vyprodáno. Zobrazeno 1 až 2 z 2. X. Novinky AKCE a SLEVY Připravujeme Kategorie. Korona tipy. Sám doma; Pro dva; Pro celou rodinu; Bavlněné roušky; Designové roušky; Strhující milostná sága plná ničivých tajemství a temné magie o dívce, jejíž slzy mají sílu vynést na povrch ztracený kontinent Atlantidu, pokračuje. Eurečiny slzy zaplavily zemi a nyní Atlantida roste a s ní i moc zlého vládce Atlase. Eureka je jediná, kdo ho může zastavit, ale nejprve se musí naučit, jak bojovat. Název: Vodopád Původní název: Waterfall Autor: Lauren Kate Série: Atlantida Díl v sérii: 2. díl Počet stran: 296 Nakladatelství: YOLI V ČJ: vyšlo v červnu 2015 Strhující příběh plný ničivých tajemství a temné magie o dívce, jejíž slzy mají sílu vynést na povrch ztracený kontinent Atlantidu, pokračuje... Vodopád Atlantida 2. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Atlantida 2: Vodopád. Strhující milostná sága plná ničivých tajemství a temné magie o dívce, jejíž slzy mají sílu vynést na povrch ztracený kontinent Atlantidu, pokračuje. Eurečiny slzy zaplavily zemi a nyní Atlantida roste a s ní i moc zlého vládce Atlase. Eureka je jediná, kdo ho může zastavit, ale nejprve se musí ... Atlantida 2 - Vodopád. Celkové hodnocení. Autor: Nakladatel: Vazba. Jazyk. Publikováno. Více o knize. Cena. 99 Kč. Není skladem. Koupit. Anotace. Eurečiny slzy zaplavily zemi a nyní Atlantida roste a s ní i moc zlého vládce Atlase. Eureka je jediná, kdo ho může zastavit, ale nejprve se musí naučit, jak bojovat. Ku pomoci jsou ... Komplet Atlantida 2: Vodopád + Atlantida: Slza - Lauren Kateová. Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. E-kniha: Atlantida 2: Vodopád (Lauren Kate). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Atlantida 2: Vodopád Kate Lauren Cena: 201 Kč Lauren Conrad Style Conrad Lauren Cena: 359 Kč Vodopád Vondráčková Helena Cena: 415 Kč ...

INFORMACE

AUTOR
Lauren Kateová
DIMENZE
11,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlantida 2: Vodopád.pdf

POPIS

Strhující příběh plný ničivých tajemství a temné magie o dívce, jejíž slzy mají sílu vynést na povrch ztracený kontinent Atlantidu, pokračuje… Sedmnáctiletá středoškolačka Eureka Boudreauxová z Louisiany je z pokolení žen se zvláštním a děsivým prokletím: jejich slzy mohou rozpoutat potopu světa, stejně děsivou, jako byla ta biblická. Nesmí proto nikdy plakat. Když se ale ocitne v ohrožení Eurečina rodina i její láska k tajemnému chlapci Anderovi – členovi sekty Sadařů, jejímž posláním je likvidovat dědičky prokletých slz –, Eureka se slzám neubrání. Svět se během krátké doby ocitá pod vodou a jediný, kdo může zvrátit zánik světa a zabránit návratu ztělesněného zla v podobě dávného krále Atlantidy, je sama Eureka. Proto se s Anderem, svou rodinou a nejlepší kamarádkou vydává přes oceán do tureckých hor. Tam v jeskyni ukryté čarodějnou clonou před zraky okolí žije další odpadlík sekty Sadařů, Solon. Jen on zná tajemství Atlantidy i toho, jak by Eureka mohla zabránit jejímu návratu nad hladinu. V boji o záchranu zbytku planety má však dívka obětovat to nejdražší – své nejbližší, svou lásku i svoje sny. Pokračování úspěšné knihy Slza od bestsellerové autorky série Andělé.

Chcete si přečíst knihu?Atlantida 2: Vodopád ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Kateová. Číst Atlantida 2: Vodopád Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY