Nejasný rozměr

Nejasný rozměr - Viktor Špaček | Replicamaglie.com

...íc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Z metropole — Česká televize ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Komentáře ke slovu nejasný » přidat nový komentář ... Nejasný rozměr autor: Špaček Viktor dopor. cena: 139 K ... Nejasný rozměr Autor: Špaček, Viktor Nakladatel: Perplex EAN: 9788087370148 ISBN: 978-80-87370-14-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 11,8 × 16 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Třetí básnická sbírka Viktora Špačk ... Kniha Nejasný rozměr - Viktor Špaček | knizniklub.cz ... . vydání) Třetí básnická sbírka Viktora Špačka potvrzuje obecnější tendenci v současné české poezii, která postupně opouští vyčerpané lyrické obsahy a snaží se více a přesněji reflektovat reálnou existenci v reálném světě 21. století. Centrem autorova záběru jsou často sousedské, pracovní, partnerské a obecně mezilidské vztahy, jejichž (ne)funkčnost je dnes a ... Nejasný rozměr / Viktor Špaček Vyšlo 30. května 2015 ISBN 978-80-87370-14-8 KOUPIT. Sbohem malé nic / Dan Jedlička Vyšlo 11. září 2014...

INFORMACE

AUTOR
Viktor Špaček
DIMENZE
6,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejasný rozměr.pdf

POPIS

Třetí básnická sbírka Viktora Špačka potvrzuje obecnější tendenci v současné české poezii, která postupně opouští vyčerpané lyrické obsahy a snaží se více a přesněji reflektovat reálnou existenci v reálném světě 21. století. Centrem autorova záběru jsou často sousedské, pracovní, partnerské a obecně mezilidské vztahy, jejichž (ne)funkčnost je dnes a denně testována a nepříjemně obnažována v banálních situacích. Zde autor kromě pozorovatelského talentu a mnohdy nesmlouvavého postřehu dovede uplatnit také nadhled, odstup a (sebe)ironii, prozrazující lidskou i tvůrčí zralost. Právě tyto „lehčí“ polohy dodávají autorově poezii určitou ozdravnou katarzi, uplatňuje je však uměřeně a ukázněně: aniž by obrušovaly ostrost jeho básnické výpovědi a ubíraly jí na naléhavosti.

Chcete si přečíst knihu?Nejasný rozměr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Špaček. Číst Nejasný rozměr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY