Psychologické aspekty zabití

Psychologické aspekty zabití - Daniel Štrobl | Replicamaglie.com

...vateľstvo Triton, 2019. Naši vojáci se účastní zahraničních operací daleko od České republiky ... Ozbrojené konflikty - psychologické aspekty | Knihy.ABZ.cz ... . ... Knihu Daniela Štrobla „Psychologické aspekty zabití" pokřtí režisér Václav Marhoul Objednávejte knihu Psychologické aspekty zabití v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků O čem je kniha Psychologické aspekty zabití? Naši vojáci se účastní zahraničních operací daleko od České republiky. Na místech, kde je všechno doopravdy a kde jediná chyba může být osudová. Připravujeme je na t ... 10 nejzajímavějších knih z oblasti psychologie ... ... . Na místech, kde je všechno doopravdy a kde jediná chyba může být osudová. Připravujeme je na ty nejkritičtější momenty a na kontaktní situace, abychom je ve zdraví zase všechny přivítali doma. Praha - Knihu kutnohorského psychologa Daniel Štrobla "Psychologické aspekty zabití" pokřtil v prostorách mediálního domu Economia režisér Václav Marhoul. Ten je kromě své umělecké činnosti též činný v aktivních zálohách české armády a proto má k tématu blízko. Při diskusi nad knihou Václav Marhoul vyzdvihl důležitost zájmu o válečné veterány a zejména o ... Psychologické aspekty zabití Daniel Štrobl. Skladem 5+ ks 234 Kč Běžná cena 299 K č. Ušetříte 65 Kč (22 %) Vložit do ......

INFORMACE

AUTOR
Daniel Štrobl
DIMENZE
4,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologické aspekty zabití.pdf

POPIS

Naši vojáci se účastní zahraničních operací daleko od České republiky. Na místech, kde je všechno doopravdy a kde jediná chyba může být osudová. Připravujeme je na ty nejkritičtější momenty a na kontaktní situace, abychom je ve zdraví zase všechny přivítali doma. Každý voják ovšem ví, že i když všechno dobře dopadne, návratem domů to nekončí. K naší práci patří i těžké chvíle, na které se nedá zapomenout. Návrat z boje může být traumatizující. Měli bychom chápat, co tito vojáci prožívají, protože nejhorší je zůstat se svými problémy sám.Proto jsem rád, že vznikla tato kniha a že se o tomto tématu mluví. Měli by ji číst velitelé, vojáci i jejich rodiny, protože právě jim může být nesmírně užitečná.

Chcete si přečíst knihu?Psychologické aspekty zabití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Štrobl. Číst Psychologické aspekty zabití Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY