Ztracený obraz

Ztracený obraz - Jan Stejskal | Replicamaglie.com

...ám se číst: 1x: Chci si koupit: 1x: Elektronická kniha Ztracený obraz na www ... Ztracený obraz - Jan Stejskal | Knihy Dobrovský ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ztracený obraz od ostatních uživatelů. Nakupujte... Co je to domov? Kde jsme vlastně doma a jaký to má pro nás význam? Odpovědi na tyto otázky hledají hlavní postavy této povídky. Setkávají se v ní Václav a bývalý emigrant Jiří, aby společně pátrali po obraze rodného města, který je symbolem a připomínkou mizejícího světa jejich dětství. Klíčem k úspěšnému splnění tohoto cíle jsou vzpomínky, které ... Ztr ... Ztracený obraz svatého Václava se po 230 letech vrací do ... ... . Klíčem k úspěšnému splnění tohoto cíle jsou vzpomínky, které ... Ztracený obraz Caravaggia se bude dražit. Cena půjde do miliard. 02.03.2019 05:45 Původní zpráva . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Obraz slavného italského malíře Caravaggia se bude v červnu prodávat na aukci ve Francii a odhaduje se, že cena se vyšplhá až na částku 150 milionů eur (zhruba 3,8 miliardy korun). Obraz zachycující výjev z Bible byl ztracený od konce 17. století! Když dražiteli umění Marcu Labardemu zavolal jeho přítel z Toulouse, že na půdě našel zajímavý obraz, netušili oba muži, jaký poklad dům skrýval....

INFORMACE

AUTOR
Jan Stejskal
DIMENZE
8,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracený obraz.pdf

POPIS

Co je to domov? Kde jsme vlastně doma a jaký to má pro nás význam? Odpovědi na tyto otázky hledají hlavní postavy této povídky. Setkávají se v ní Václav a bývalý emigrant Jiří, aby společně pátrali po obraze rodného města, který je symbolem a připomínkou mizejícího světa jejich dětství. Klíčem k úspěšnému splnění tohoto cíle jsou vzpomínky, které mají v této povídce reálný podklad. Dva přátelé procházejí Chrudimí i okolím dnešních dnů a srovnávají s dobou před několika desítkami let, kdy se začal odvíjet počátek tohoto příběhu.

Chcete si přečíst knihu?Ztracený obraz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Stejskal. Číst Ztracený obraz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY