Federer - Portrét tenisové legendy

Federer - Portrét tenisové legendy - Ian Spragg | Replicamaglie.com

...orný, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 22,2 × 25,7 cm Rok vydání: Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády ... Vyhrajte dvě knihy Federer: Portrét tenisové legendy ... . Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století. Vyhrajte dvě knihy Federer: Portrét tenisové legendy - Zábava. Roger Federer jednoznačně patří mezi nejlepší tenisové hráče všech dob a výčet jeho titulů a… Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovan ... Roger Federer - Portrét tenisové legendy - Svojtka ... . Vyhrajte dvě knihy Federer: Portrét tenisové legendy - Zábava. Roger Federer jednoznačně patří mezi nejlepší tenisové hráče všech dob a výčet jeho titulů a… Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento pohled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století. Federer - portrét tenisové legendy. Iainn Spragg Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Federer - portrét tenisové legendy. Sempri — 18.02.2020 Celkové: 3 z 5 Interpretace: 4 z 5 Příběh: 4 z 5. Keďže som veľký fanúšik tenisu a dlhé roky Federera, tak by som chcel povedať, že som sa potešil tejto knihe. Príbeh je pútavý, interpretácia mi trochu vadila hlavne intonačne. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století. Federer Portrét tenisové legendy Autor: Iain Spragg - Pro mnohé fanoušky i odborníky je Roger Federer nejlepším tenisovým hráčem všech dob. Dvacet grandslamových titulů tohoto legendárního Švýcara žádný hráč ve sv...

INFORMACE

AUTOR
Ian Spragg
DIMENZE
5,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Federer - Portrét tenisové legendy.pdf

POPIS

Pro mnohé fanoušky i odborníky je Roger Federer nejlepším tenisovým hráčem všech dob. Dvacet grandslamových titulů tohoto legendárního Švýcara žádný hráč ve světě mužského tenisu nepřekonal. Za svou kariéru zažil několik nejdramatičtějších sportovních momentů, jež se zapsaly do historie světového tenisu. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století.

Chcete si přečíst knihu?Federer - Portrét tenisové legendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Spragg. Číst Federer - Portrét tenisové legendy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY