Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy

Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy - Petr Hampl | Replicamaglie.com

...í jejich životy. Poctivost a kreativita ... Poctivost a kreativita - Petr Hampl | Knihy Dobrovský ... . Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy . Autor: Petr Hampl Vydavateľstvo: Naštvané matky 2019 EAN: 9788090657595 Velká sociologie klade velké otázky. Sociolog nemá lidem poskytovat výmluvy, ale má jim pomáhat rozumět silám, které ovlivňují jejich životy. Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy. HAMPL Petr. Info: Naštvané matky, 2019 (1.) - brož., 320 str. EAN: 9788090657359 ... Kreativita a poctivost - kapitoly z buranské sociologie a ... ... .) - brož., 320 str. EAN: 9788090657359 Máme to potěšení informovat, že tento týden byla na trh uvedena má druhá kniha Poctivost a kreativita (kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy). Kreativita a poctivost je tak ... Úvodní stránka Populárně náučná Právo Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy. Populárně náučná ... Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy Autor: Petr Hampl ... Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy. Celkové hodnocení ... Kniha Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Poctivost a... Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy. Přednáška spojená s besedou. V Jeseníku bude v krátké době již potřetí přednášet nezávislý pravicový sociolog Petr Hampl, autor bestselleru "Prolomení hradeb". Na podzim 2019 představil svou druhou knihu, které dal název Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy. Knihu pokřtil písničkář Jarek Nohavica . Nohavica podpořil Naštvané matky: Ostravský písničkář pokřtil knihu protiislámského sociologa Petra Hampla Kupte knihu Poctivost a kreativita (Petr Hampl) s 30 % slevou za 161 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Poctivost a kreativita Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy Petr Hampl / Naštvané matky (2019) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. 207 Kč. běžná cena: 230 Kč ... Poctivost a kreativita - Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy. Náš tip. Nové kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy s předmluvou krále blogerů Ladislava Větvičky. Velká sociologie klade velké otázky. Spojuje je jedno - odpovědi absolutně nikoho nezajímají. V této knize se autor ptá jinak. Třeba proč si děti nechaly vymýt mozky propagandou, i když jim rodiče věnovali dost času? Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a vo...

INFORMACE

AUTOR
Petr Hampl
DIMENZE
11,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy.pdf

POPIS

Velká sociologie klade velké otázky. Spojuje je jedno - odpovědi absolutně nikoho nezajímají. V této knize se autor ptá jinak. Třeba proč si děti nechaly vymýt mozky propagandou, i když jim rodiče věnovali dost času? Nebo proč politici prosazují nápady, které voliče vůbec nezajímají?Sociolog nemá lidem poskytovat výmluvy, ale má jim pomáhat rozumět silám, které ovlivňují jejich životy. Aby s nimi počítali, a případně, aby se spojili ke kolektivní akci, která jim umožní poměry změnit.Petr Hampl se o to pokouší a své články z posledních tří let, které reagují na dění ve společnosti, doplňuje o dodatečné komentáře, které je uvádí do souvislosti s odpovídajícími poznatky sociálních věd. Jeho ambicí je, aby čtenář dokázal jednotlivé události vidět v širším kontextu.

Chcete si přečíst knihu?Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hampl. Číst Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY