Cesta do Babylonu

Cesta do Babylonu - Josiah Bancroft | Replicamaglie.com

...u. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018 ... Cesta do Babylonu - Josiah Bancroft | KOSMAS.cz - vaše ... ... . „Cesta k Babylonu" (v originále „Journey to Babel") je patnáctý díl druhé řady seriálu Star Trek, později známého jako Star Trek (seriál). Premiéra epizody v USA proběhla 17. listopadu 1967, v České republice 10. ledna 2003 Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018. ... Josiah Bancroft - Knihy Babylonu 1: Cesta do Babylonu ... ... . Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018. ... Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018....

INFORMACE

AUTOR
Josiah Bancroft
DIMENZE
8,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do Babylonu.pdf

POPIS

Pokud chce Thomas Senlin zachránit svou ženu, musí se z tichého knihomola proměnit v muže činu. Vznešená a prastará babylonská věž je nejúžasnější div světa, sestávající z nesčetných prstencových říší naskládaných na sebe jako vrstvy svatebního dortu. Je světem géniů a tyranů, vzducholodí a parních strojů, neobyčejných zvířat i záhadných vynálezů. A je to také letovisko, kde chce strávit líbánky ředitel malé venkovské školy Thomas Senlin se svou ženou Maryou. Krátce po příjezdu však Thomas manželku ve víru turistů, starousedlíků a podvodníků ztratí. Ve snaze ji najít se vydává na hrdinskou pouť, během které musí překonat řadu nástrah — zradu, pokus o vraždu i namířené hlavně létající pevnosti. První díl knižní série o Thomasi Senlinovi vydal Josiah Bancroft vlastním nákladem. Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018.

Chcete si přečíst knihu?Cesta do Babylonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josiah Bancroft. Číst Cesta do Babylonu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY