Indická ulice aneb Hledání štěstí

Indická ulice aneb Hledání štěstí - Václav Krejčík | Replicamaglie.com

...číka. Přijďte s ním strávit 75minutovou lekci jógy plynoucí v hravém tempu, kdy má každý čas reagovat na své tělo a vše v něm adaptovat ... Dům Salve - Posts | Facebook ... ... ,,Indická ulice aneb Hledání štěstí "v Chomutově. Díky Václav Krejčík, Ilona Kindlová, Jakub Šamberger. Příjemný podvečer ve společnosti nám milých lidí ️ásany na podložce a hlavně povídání o Indii👏👍 BFit Yoga Studio . + křest knihy INDICKÁ ULICE Vašek Krejčík zavítal na podzim 2019 do několika českých měst, kde představil svoji novou knihu INDICKÁ ULICE a ... Indická ulice aneb hledání štěstí - Václav Krejčík ... ... . + křest knihy INDICKÁ ULICE Vašek Krejčík zavítal na podzim 2019 do několika českých měst, kde představil svoji novou knihu INDICKÁ ULICE aneb hledání štěstí . Jsme rádi, že Vašek přislíbil účast i v našem studiu a knihu můžeme společně pokřtít a nasát esenci Indie přímo od autora. Indická ulice aneb Hledání štěstí je název cestopisné knihy známého jogína Vaška Krejčíka. Přijďte s ním strávit 75minutovou lekci jógy plynoucí v hravém tempu, kdy má každý čas reagovat na své tělo a vše v něm adaptovat dané ásaně. Indická ulice aneb Hledání štěstí. Václav Krejčík. 294 K č. Powerjóga pro každý den. Václav Krejčík. 276 ... - 11% Cestování Embéčkem kolem světa - Vičar Michal 428 Kč 383 Kč - 10% Byt dům Prořezávání, úpravy a péče - Biozahrada - Bob Flowerdew 69 Kč 62 Kč Elektrotechnika Elektrotechnika I pro 2. ročník UO Automechanik - Krejčí F. 275 Kč - 11% Knihy Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy - Jiří Patoka 129 Kč 115 Kč - 11% Knihy […] Indická ulice aneb Hledání štěstí Krejčík Václav Cena: 318 Kč Krvavý soud aneb Kutnohorští havíři, Lesní panna aneb Cesta do Ameriky - výňatky z divadelních her Tyl Josef Kajetán Cena: 68 Kč Stromboli Noort Saskia Cena: 239 Kč Štěstí na míru Toman Ivo Cena: 335 Kč ... Kniha Indická ulice, aneb hledání štěstí. Kniha „Indická ulice aneb hledání štěstí" je věnovaná hloubání uvnitř sebe sama, emocím poznávání a prožitkům z indických ulic, uliček a zákoutí… Jde o cestopisnou knihu, ve které líčí autor své zážitky, které nebyly občas příjemné. Indická ulice. KREJČÍK Václav. dostupnost neznámá. 379 Kč 341 Kč. Kniha Indická ulice aneb hledání štěstí je cestopisnou knihou. Jsou to příběhy z indických ulic,... Soutěž Ve spolupráci s Václavem Krejčíkem jsme si pro vás připravili soutěž o 3 balíčky, ve kterých krom arnikových produktů Weleda najdete ještě novou knížku Václava Krejčíka Indická ulice aneb Hledání štěstí, diář Žijte jógou 2020 a DVD Powerjóga pro každý den. Indická ulice aneb hledání štěstí - Václav Krejčí Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze Power Yoga Akademie, cestopisy, 2019 , Václav Krejčík, 260 , české...

INFORMACE

AUTOR
Václav Krejčík
DIMENZE
12,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Indická ulice aneb Hledání štěstí.pdf

POPIS

Kniha Indická ulice aneb hledání štěstí je cestopisnou knihou. Jsou to příběhy z indických ulic, které autor Václav Krejčík zažil, a ve kterýchhledal klid, nadhled a štěstí, i když ne vždy byly situace příjemné. Každá situace vyvolává množství myšlenek a otázek v mysli, které se hromadí a kupí. Vědomá schopnost člověka pracovat sám se sebou pomáhá vyznat se v sobě ať se děje, co se děje. Hledat štěstí proto můžeme v každé situaci, protože právě ony jsou tím jediným guruem našeho života. Je to první kniha autora, kde se nejedná o fyzické cvičení jógy. Přináší však jógovou filosofii v žité formě, vývoj jógy, popisuje hinduismus ulice i jeho filosofický základ a na pozadí mytologie rozplétá symboliku a plejádu bohů, se kterými se v Indii setkáte na každém rohu.

Chcete si přečíst knihu?Indická ulice aneb Hledání štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Krejčík. Číst Indická ulice aneb Hledání štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY