Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova

Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova - - | Replicamaglie.com

....2020. Stáhnout soubor. ZPÍVÁNKY 1 (176 ... Kouzelné čtení - Albi kniha - Vyjmenovaná slova ... ... .8 MB) Verze 2.0 - zmenšená velikost souboru - 11.05.2017. Stáhnout soubor. ZPÍVÁNKY 1 - 2. vydání ... Kniha vyjmenovaná slova z edice Kouzelné čtení nesmí chybět v poličce žádného třeťáka. Mimozemšťánci Befe, Leme, Pese a Veze vás vezmou na výlet na svou planetu Ypsilion a naučí vás vyjmenovaná slova netradiční, ale velmi zábavnou formou. Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova B ... Albi Kouzelné čtení Kniha Vyjmenovaná slova od 342 Kč ... ... . Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova Být, bydlet, obyvatel… Mimozemšťánci Befe, Leme, Pese a Veze vás zvou na svou planetu Ypsilion, kde si procvičíte vyjmenovaná slova netradiční, ale velmi zábavnou formou. Kouzelné čtení je vhodné pro děti od 8 let a obsahuje 2 800 zvuků a textů. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova Interaktivní mluvící kniha vás hravým způsobem naučí vyjmenovaná slova Kouzelné čtení. Kouzelné čtení je zábava pro děti s interaktivní Albi tužkou, mluvícími knihami a hrami. Vydejte se s dětmi pátrat po záhadách lidského těla, proveďte je pohádkovým světem, objevujte zákoutí vesmíru nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. BESTSELLER Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova. neuveden. Hra 357 K ... Kouzelné čtení - Kniha Vyjmenovaná slova ALBI. Interaktivní mluvící kniha Vyjmenovaná slova z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 8 let s vyjmenovanými slovy. Dětská kniha je zaměřená na úkoly a procvičování. Nechybí ani význam jednotlivých slov, nejběžnější příbuzná slova a uvedení pravopisně výjimečných slov. Albi Kouzelné čtení Kniha Vyjmenovaná slova (Interaktivní hračky) Hodnocení produktu: 100% . Vstupte do interaktivního komiksového světa planety Ypsilion, ve kterém na malé školáky čeká plno zajímavých kvízů. Mluvící knížka, se kterou je učení záludných Íček a Ýček hračka. ... Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova. Cena s DPH 399,00 Cena bez DPH 362,73 Kč ... Interaktivní mluvící kniha Vyjmenovaná slova z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 8 let s vyjmenovanými slov...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova.pdf

POPIS

Interaktivní mluvící kniha Vyjmenovaná slova z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 8 let s vyjmenovanými slovy. Dětská kniha je zaměřená na úkoly a procvičování. Nechybí ani význam jednotlivých slov, nejběžnější příbuzná slova a uvedení pravopisně výjimečných slov. Knihou děti provází mimozemšťánci z planety Ypsilion Befe, Leme, Pese a Veze. Befe je vynálezce, Leme je sportovkyně, Pese miluje zvířata a Veze je jeho dvojče, talentované na jazyky. Spolu zažívají velká dobrodružství, která děti vtáhnou do děje plného vyjmenovaných a příbuzných slov.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY