Pekingský rozparovač

Pekingský rozparovač - Peter May | Replicamaglie.com

...á je přizvána, aby na těle jedné z obětí provedla pitvu ... Peter May: Pekingský rozparovač — Libresso Books & Coffee ... . Pekingský rozparovač měl být již závěrečný díl série čínských thrillerů z pera či spíše klávesnice Petera Maye. Ale v angličtině je již venku další díl jménem The Ghost Marriage.Osobně sice mám na prvním místě trilogii z ostrova Lewis ale čínské thrillery mám také rád. Kupte knihu Pekingský rozparovač od Peter May na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy ... Pekingský rozparovač / Najlacnejšie knihy ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha Pekingský rozparovač (May Peter) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Pekingský rozparovač od Peter May v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Napsali o knize Pekingský rozparovač "Detailné líčenie vzťahov, odhaľujúce ďalšie podrobnosti z minulosti, bezpochyby poteší čitateľov, ktorí svojich hrdinov radi sledujú v nebezpečných situáciách a odľahlých končinách." Library Journal. Stejně jako předchozí díly i Pekingský rozparovač je skvěle napsaný a neuvěřitelně čtivý. Peter May opět používá osvědčenou kombinaci, kdy míchá vyšetřování s osobním životem Li Jena a Margaret (i když jejich komplikovaný vztah tu má přeci jen méně prostoru než v přechozích dílech) a nenásilně do textu ... Šestý, závěrečný díl série čínských thrillerů Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné a odporně znetvořené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského oddělení závažných zločinů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost žádají rychlé výsledky....

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
7,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekingský rozparovač.pdf

POPIS

Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné a odporně znetvořené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského oddělení závažných zločinů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost žádají rychlé výsledky.Americká patoložka Margaret Campbellová je přizvána, aby na těle jedné z obětí provedla pitvu. Její nález šokuje všechny, kdo na případu pracují. Krátce nato začne Li od vraha dostávat osobní dopisy a jeho život i kariéra se pomalu rozpadají. Pokud chce sám sebe a svou rodinu zachránit, musí co nejrychleji odhalit Rozparovačovu identitu.

Chcete si přečíst knihu?Pekingský rozparovač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Pekingský rozparovač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY