Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení

Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení - Šárka Jechová | Replicamaglie.com

...iha pomocí příběhů ze života pomáhá dětem zvládnout složité situace ... Šárka Jechová | Databáze knih ... . Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení. JECHOVÁ Šárka. Info: Rubico, 2019 (1.) - brož., 152 str. EAN: 9788073462598 ISBN: 978-80-7346-259-8 Edice: Hrátky. Hodnocení: 0 hodnocení ... Recenze produktu Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápen ... Popisované příběhy mohou dětem pomoci s jejich nejčastějšími problémy, učí je orientovat se nejen ve světe, ale i v sobě. Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení Šárka Jechová Popiso ... Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení | Dumknihy ... ... . Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení Šárka Jechová Popisované příběhy mohou dětem pomoci s jejich nejčastějšími problémy, učí je orientovat se nejen ve světe, ale i v sobě. Pomoc formou příběhů patří mezi oblíbené metody psychologie. Bohatě ilustrovaná kniha není jen ke čtení a prohlížení, ale hlavně k povídání. Knihu doporučují logopedové i psychologové. Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení Jechová Šárka. formát: A4, 152 stran, barevné, brožované, hmotnost: 0.50 kg. Kniha pomocí příběhů ze života pomáhá dětem zvládnout složité situace. Současně podporuje jejich rozvoj řeči. Hledáte Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení od Šárka Jechová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení. Kniha pomocí příběhů ze života pomáhá dětem zvládnout složité situace. Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Kniha Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Příběhy k povídání aneb Jak se... Komentáře ke slovu trápení ... Navigace předchozí slovo: » transportovat následující slovo: » trápit slovo se nachází na stránce: T:25 krok zpět: » zpět hledat jiné synonymum: ... naše cena:193Kč Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení ... Všechny informace o produktu Kniha Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení - Šárka Jechová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápen...

INFORMACE

AUTOR
Šárka Jechová
DIMENZE
6,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení.pdf

POPIS

Kniha pomocí příběhů ze života pomáhá dětem zvládnout složité situace. Současně podporuje jejich rozvoj řeči. Popisované příběhy mohou dětem pomoci s jejich nejčastějšími problémy, učí je orientovat se nejen ve světe, ale i v sobě. Pomoc formou příběhů patří mezi oblíbené metody psychologie. Bohatě ilustrovaná kniha není jen ke čtení a prohlížení, ale hlavně k povídání. Knihu doporučují logopedové i psychologové.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Jechová. Číst Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY