Přírodovědné hry

Přírodovědné hry - Jitka Macenauerová | Replicamaglie.com

...enze Pomocí této knihy si vypěstujete modrou kopretinu, vyrobíte krápník, napíšete dopis neviditelným písmem, a především zažijete mnoho zábavy při hrách spojených s poznáváním zákonitostí přírody ... Gao 4 přírodovědné hry od 213 Kč - Heureka.cz ... . 4 přírodovědné hry (obrázky jsou ilustračního charakteru) ID produktu 1005732 Výrobce Lucie Ernestová - GAO. 284,- K ... Přírodovědné hry - Macenauerová Jitka Pomocí této knihy si vypěstujete modrou kopretinu, vyrobíte krápník, napíšete dopis neviditelným písmem, a především zažijete mnoho zábavy při hrách spojených s poznáváním zákonitostí přírody. ... 4 přírodovědné hry - Ostrov her - Společenské deskové hry ... ... . ...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Macenauerová
DIMENZE
6,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Přírodovědné hry.pdf

POPIS

Seznámení s přírodou pomocí her.Pomocí této knihy si vypěstujete modrou kopretinu, vyrobíte krápník, napíšete dopis neviditelným písmem, a především zažijete mnoho zábavy při hrách spojených s poznáváním zákonitostí přírody. Kniha nabízí celkem 130 zábavných her a pokusů, přičemž všechny jsou nenáročné na pomůcky a všechny lze praktikovat v domácím prostředí či v blízkém okolí domova. Hry jsou určeny jak pro jednotlivce, tak i pro více badatelů. Všechny hry jsou při zachování postupů zcela bezpečné.

Chcete si přečíst knihu?Přírodovědné hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Macenauerová. Číst Přírodovědné hry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY