Sedm dopisů z Paříže

Sedm dopisů z Paříže - Samantha Vérantová | Replicamaglie.com

...ho Francouze, raketového vědce, kterého potkala v roce 1989, ovšem na další setkání (a také společný život) si museli počkat ještě dvacet let ... ČTU O ŽIVOTĚ - Jedu v knize ... . Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život - je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém řízení. Připadá si naprosto ztracená… do chvíle, než narazí na sedm starých milostných dopisů od Jeana-Luca, přitažlivého Francouze, kterého potkala v Paříži, když jí bylo devatenáct. Na internetu nachází jeho e-mailovou adresu a posílá ... Samantha Vérant: Sedm dopisů z Paříže Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhr ... E-kniha: Sedm dopisů z Paříže | Knihy.ABZ.cz ... . Na internetu nachází jeho e-mailovou adresu a posílá ... Samantha Vérant: Sedm dopisů z Paříže Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život - je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém řízení. Připadá si naprosto ztracená… do chvíle, než narazí na sedm starých milostných dopisů od Jeana-Luka, přitažlivého Francouze, kterého potkala v ... 0 hodnocení Sedm dopisů z Paříže 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život - je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém řízení. Připadá si naprosto ztracená… do chvíle, než narazí na sedm ... Sedm dopisů z Paříže je zčásti cestopisná autobiografie, zčásti milostný román… je to pravdivý příběh o tom, jak může sedm starých milostných dopisů změnit život a restartovat srdce....

INFORMACE

AUTOR
Samantha Vérantová
DIMENZE
5,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm dopisů z Paříže.pdf

POPIS

Sedm dopisů z Paříže je zčásti cestopisná autobiografie, zčásti milostný román… je to pravdivý příběh o tom, jak může sedm starých milostných dopisů změnit život a restartovat srdce. Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život – je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém řízení. Připadá si naprosto ztracená… do chvíle, než narazí na sedm starých milostných dopisů od Jeana-Luka, přitažlivého Francouze, kterého potkala v Paříži, když jí bylo devatenáct. Na internetu nachází jeho e-mailovou adresu a posílá mu krátkou zprávu, ve které se omlouvá za své mlčení. Omluva je přijata, Samantha a Jean-Luc se virtuálně sbližují a oba si rychle uvědomují, že vášeň, kterou pocítili před dvaceti lety, ještě nevyhasla. Samantha ví, že odjet do Francie za mužem, se kterým zažila jediný bláznivý horký den plný vášně, je šílenství, ale je to šílenství, na které čekala po celý život.

Chcete si přečíst knihu?Sedm dopisů z Paříže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samantha Vérantová. Číst Sedm dopisů z Paříže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY