Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu

Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu - Janet McGeever, | Replicamaglie.com

... a menopauza? Autorem je Diana Richardson, Janet McGeever ... Richardson Diana, McGeever Janet,: Tantrický sex a ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... praktiky pro spirituální a sexuální obnovu. ... Prozkoumáte s nimi, jak se dá sex praktikovat nejen pro sex samotný, ale také pro zlepšení zdraví, vztahů ... Mimoprostor a základy moderní fyziky eBook Ocejchovaná eBook Neuvěřitelné zázraky: Dramatické osudy lidí, kteří přežili holokaust eBook Kouzelné čtení - Vesmír eBook Vyhořet může každý: Příběhy a úvahy o syndromu postihujícím lidi (nejen) současných generací eBook Tantrický sex a menopauza: praktiky pro ... praktiky pro spirituální a sexuální obnovu. ... M ... Kniha: Tantrický sex a menopauza | Knihy.ABZ.cz ... ... praktiky pro spirituální a sexuální obnovu. ... Menopauza však často v ženách vyvolá sklíčenost, jako kdyby naše těla byla poškozená nebo nedostačující, obzvlášť v oblasti sexuality a intimity. ... Prozkoumáte s nimi, jak se dá sex praktikovat nejen pro sex samotný, ale také pro zlepšení zdraví, vztahů, lepší ... Související knihy Tantrický sex a menopauza praktiky pro spirituální a sexuální obnovu. McGeever, Janet - Richardson, Diana. Synergie Publishing SE, 2019 Knihy vydavateľstva Synergie Publishing SE si môžete výhodne a pohodlne nakúpiť na Literama.sk Taoistická tantra pro ženy . Tantra přitahuje stále větší zájem mužů i žen na celém světě - a příruček na toto téma existuje dlouhá řada. Kniha Minke de Vos je výjimečná svou hloubkou pramenící z autorčina rozsáhlého zkoumání taoistické tradice a čínské medicíny....

INFORMACE

AUTOR
Janet McGeever,
DIMENZE
9,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu.pdf

POPIS

Jako ženy žijeme v těsném spojení se svým tělem – skrze menstruaci, těhotenství, porod, mateřství a menopauzu. Každý z těchto přechodů nás v mnoha směrech změní a většinu z nich také oslavujeme. Menopauza však často v ženách vyvolá sklíčenost, jako kdyby naše těla byla poškozená nebo nedostačující, obzvlášť v oblasti sexuality a intimity. K menopauze můžete ale přistoupit také radikálně pozitivním způsobem, zaplaveny pocitem vitálního probuzení a znovu–zažehnutí ženské sexuality, kreativity a spirituality. Autorka několika bestsellerů o vědomém milování Diana Richardson a psychoterapeutka Janet McGeever, obě také učitelky tantry, vám ve své nejnovější knize vysvětlují, co můžete v menopauze očekávat na fyzické, emocionální a spirituální úrovni a co může znamenat pro partnerský vztah. Podrobně zde popisují tantrické techniky a cvičení, které vám pomohou spojit se s intuitivní moudrostí vašeho těla a srdce a pomohou vám osvobodit se od očekávání výkonu konvenčního sexu. Vysvětlují, v čem je tantra ženám v menopauze blízká a jak jejich těla přirozeně vstupují do tantričtější fáze zaměřené na kreativitu a spiritualitu. Prozkoumáte s nimi, jak se dá sex praktikovat nejen pro sex samotný, ale také pro zlepšení zdraví, vztahů, lepší sebeovládání, emocionální rovnováhu a k dosažení rozšířeného vědomí. Využijte menopauzu k prohloubení své důvěry v dokonalost fungování ženského těla a začněte prožívat skutečnou intimitu a hlubokou lásku na úrovni, která byla dosud nepředstavitelná.

Chcete si přečíst knihu?Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janet McGeever,. Číst Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY