Antropologie turismu

Antropologie turismu - Barbora Půtová | Replicamaglie.com

...předmět a základní témata antropologie turismu včetně jeho historických proměn v kontextu západního světa od starověku až po ... Strana 99 - Antropologie turismu ... ... Antropologie turismu je relativně nová subdisciplína a tematická oblast sociokulturní antropologie, která se postupně etabluje a dynamicky rozvíjí od sedmdesátých let 20. století. Barbora Půtová ve své knize popisuje, analyzuje a interpretuje předmět a základní témata antropologie turismu včetně jeho historických proměn ... V úterý 5. 11. od 18:00 srdečně zveme do Týnské literární kavárny na slavnostní křest knihy Barbory Půtové „Antropologie ... Antropologie turismu 9788024643571 levně | Mobilmania zboží ... ... V úterý 5. 11. od 18:00 srdečně zveme do Týnské literární kavárny na slavnostní křest knihy Barbory Půtové „Antropologie turismu", kterou vydalo nakladatelství Karolinum. Kmotrem knihy bude etnolog Marek Halbich. Anthropology Milano - Alzaia Naviglio Grande 4, 20144 Milan, Italy - Rated 4.8 based on 23 Reviews "nice prices, nice owner, nice products, i really... l'anthro pologie et le tourisme, et où se structu rent, non sans problèm es, ses contours théoriq ues, méth odologi ques, aca démique s et épist émologi ques....

INFORMACE

AUTOR
Barbora Půtová
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Antropologie turismu.pdf

POPIS

Antropologie turismu je relativně nová subdisciplína a tematická oblast sociokulturní antropologie, která se postupně etabluje a dynamicky rozvíjí od sedmdesátých let 20. století. Barbora Půtová ve své knize popisuje, analyzuje a interpretuje předmět a základní témata antropologie turismu včetně jeho historických proměn v kontextu západního světa od starověku až po současnost. Věnuje se například typologii turismu a turisty, autenticitě a konstrukci turistických představ, analýze a interpretaci sociální interakce a vztahu hostů a hostitelů, fenoménu suvenýru a vzorcům chování souvisejícím s jeho nakupováním. Monografie poskytuje výkladový rámec, který umožňuje porozumět základním konceptům a přístupům v antropologii turismu, a na základě případových studií poukazuje na širší historický a kulturní kontext objektů a procesů spojených s aktuálním fenoménem turismu.

Chcete si přečíst knihu?Antropologie turismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Půtová. Číst Antropologie turismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY