Buddhismus pro zaneprázdněné: Jak nalézt štěstí v nejistém světě

Buddhismus pro zaneprázdněné: Jak nalézt štěstí v nejistém světě - David Michie | Replicamaglie.com

...álokdo najde cestu k trvalému pocitu naplnění ... Kniha: Buddhismus pro zaneprázdněné - David Michie | Knihy ... ... . Kniha Buddhismus pro zaneprázdněné: Jak nalézt štěstí v nejistém světě na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Buddhismus pro... Co je třeba ke štěstí? Tuto otázku si v určité fázi života položil snad každý, ale jen málokdo najde cestu k trvalému pocitu naplnění. Jak nalézt štěstí v nejistém světě. David Michie v této jednoduché překrásně n ... E-kniha: Buddhismus pro zaneprázdněné (David Michie ... ... . David Michie v této jednoduché překrásně napsané knize otevírá bránu k základům učení tibetského buddhismu. Se suchým a sebeironickým humorem nám ukazuje, jak začal buddhistické cvičení integrovat do svého každodenního života, a vysvětluje, jak postupně pochopil rozdíl mezi ... Kupte e-knihu Buddhismus pro zaneprázdněné od David Michie na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Dům knihy.cz > Knihy > Nábožentsví a duchovní nauky > Buddhismus pro zaneprázdněné lidi. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Buddhismus pro zaneprázdněné lidi. Jak nalézt štěstí v nejistém světě. MICHIE David. Info: Synergie, 2015 (1.) - váz., 246 str. Buddhismus pro zaneprázdněné Jak nalézt štěstí v nejistém světě David Michie Kniha. Co je třeba ke štěstí? Tuto otázku si v určité fázi života položil snad každý, ale jen málokdo najde cestu k trvalému pocitu naplnění. ... Buddhismus pro zaneprázdněné - recenze, Eva Aušprunková, ... Buddhismus pro zaneprázdněné lidi. Jak nalézt štěstí v nejistém světě. David Michie. Synergie , 2015 Buddhismus pro zaneprázdněné; Buddhismus pro zaneprázdněné. Nakladatelství: Synergie Publishing. Podtitul: Jak nalézt štěstí v nejistém světě Autor: David Michie. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2015 Počet stran: 248 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI ... Buddhismus pro zaneprázdněné. Kdo napsal knihu Buddhismus pro zaneprázdněné? Autorem je David Michie. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Jak nalézt štěstí v nejistém světě. 91% 5 7. Buddhismus pro zaneprázdněné. E-Kniha Buddhismus pro zaneprázdněné David Michie. Jak nalézt štěstí v nejistém světě. Manufacturer: Synergie. Další varianta: Kniha 239 Kč. Varianta: E-Kniha 195 Kč. IHNED po uhrazení objednávky si můžete stáhnout e-knihu. Availability: e ... VYLUŠTĚTE KŘÍŽOVKU, ZAŠLETE JEJÍ ZNĚNÍ prostřednictvím formuláře ZDE A VYHRAJTE KNIHU OD NAŠEHO PARTNERA NAKLADATELSTVÍ SYNERGIE Buddhismus pro zaneprázdněné Jak nalézt štěstí v nejistém světě Příručka pro ty, kteří chtějí dosáhnout štěstí pomocí buddhismu (zejména tibetského). ... Buddhismus pro zaneprázdněné. ...

INFORMACE

AUTOR
David Michie
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Buddhismus pro zaneprázdněné: Jak nalézt štěstí v nejistém světě.pdf

POPIS

Co je třeba ke štěstí? Tuto otázku si v určité fázi života položil snad každý z nás, ale jen málokdo najde cestu k trvalému naplnění. Autor knihy David Michie měl za to, že si splnil všechny své životní sny a cíle – významné pracovní postavení, drahý byt v centru velkoměsta, luxusní auto, báječné dovolené - ale vnitřní tichý hlas mu říkal, že mu stále něco chybí a jeho život ho nenaplňoval. Řízením osudu se dostal k léčitelce, která ho poslala do místního buddhistického centra. Tam začala nejdůležitější cesta jeho života. David Michie v této jednoduché překrásně napsané knize otevírá bránu k základům učení tibetského buddhismu. Se suchým a sebeironickým humorem nám ukazuje, jak začal buddhistické cvičení integrovat do svého každodenního života, a vysvětluje, jak postupně pochopil rozdíl mezi dočasnými radostmi všedního života a hlubokým dobrým pocitem a vnitřním klidem, který pramení ze spojení s naší vnitřní přirozeností.Jako jednotlivci jsme ve svém úsilí dosáhnout šťastného a smysluplného života příliš nepokročili. Podle většiny lidí jsou zaručeným receptem na štěstí peníze, vztahy a smyslupná práce, jenže když provedeme odbornou revizi těchto položek, zjistíme, že při bližším zkoumání neobstojí. Následné výzkumy u výherců loterií například ukazují, že přestože tito šťastlivci vyhráli mnohamilionové částky, po několika měsících od pohádkové výhry se míra jejich štěstí vrací tam, kde byla před výhrou. My lidé jsme nesmírně přizpůsobiví a velice rychle si zvykáme na nové podmínky. To, co nám zpočátku připadá báječné a velkolepé, se brzo stává normou, a jsme znovu tam, kde jsme byli předtím, a opět hledáme nějaké nové podněty a rozptýlení. V této knížce se dozvíte jak z tohoto bludného kruhu ven.

Chcete si přečíst knihu?Buddhismus pro zaneprázdněné: Jak nalézt štěstí v nejistém světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Michie. Číst Buddhismus pro zaneprázdněné: Jak nalézt štěstí v nejistém světě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY