Důvěrně známé hvězdy domova

Důvěrně známé hvězdy domova - Stanislav Struhar | Replicamaglie.com

.... Ale kdo v tom má tentokrát prsty? Běžný sériový vrah, nebo společník zvráceného kouzelníka známého pod přezdívkou Muž bez tváře? Stanislav Struhar (nar ... Barvy minulosti - luxor.cz ... . 1964), rodák ze Zlína, je německy píšící prozaik žijící ve Vídni. Do Rakouska emigroval ve čtyřiadvaceti letech se svou ženou a v Československu tehdy u prarodičů zanechali syna, doufajíce v brzké shledání, ke kterému však i navzdory politickým intervencím došlo až po sametové revoluci. VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE 🎉 🎉 Jak jsme slíbili - 14.11.2018 ve 20,00 hod vyhlašujeme vítěze v naší soutěži o úžasné slevy v našem e-shopu https://www.dekor ... Kniha: Důvěrně známé hvězdy domova (Stanislav Struhar ... ... . VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE 🎉 🎉 Jak jsme slíbili - 14.11.2018 ve 20,00 hod vyhlašujeme vítěze v naší soutěži o úžasné slevy v našem e-shopu https://www.dekoraceavunedomova.com 😍. na 1. místě a tedy slevu 30 % na VŠE vyhrává paní @Irena Kučerová -> aby jste mohla udělat radost sobě i dcerám :-) (to, že si člověk každý rok říká, že už nebude nic kupovat ... Život. Marie Blabolilová pochází z rodiny právníka a úřednice. Její otec po komunistickém puči roku 1948 skončil jako stavební dělník. Jediným umělcem v rodině byl pradědeček z matčiny strany, který v zimní sezóně jezdil jako muzikant s cirkusem Kludský. Absolvovala Výtvarnou školu Václava Hollara v Praze (1963-1967, prof. Jaroslav Kaiser) a poté v letech 1967 ......

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Struhar
DIMENZE
4,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Důvěrně známé hvězdy domova.pdf

POPIS

Stanislav Struhar se narodil v roce 1964 v Gottwaldově, dnešním Zlíně. V roce 1988 emigroval spolu s manželkou do Rakouska, jejich syn je mohl následovat až po pádu železné opony. Usadil se ve Vídni, přijal rakouské státní občanství a němčina se stala jeho literárním jazykem. V románech a povídkách se mimo jiné zabývá životem cizinců v nové společnosti a zařadil se do nepočetné, ale o to zajímavější rodiny německy píšících spisovatelů českého původu. Ve svém novém románu, lyricky laděném v malebném prostředí Itálie, Monaka a Francie, vypráví podmanivý příběh mladé ženy z jedné ligurské horské vesnice, kterou zastihne podobný osud jako kdysi její matku, pocházející z Rakouska. Práci na tomto románu podpořilo tvůrčími spisovatelskými stipendii rakouské Spolkové ministerstvo pro výuku, umění a kulturu.

Chcete si přečíst knihu?Důvěrně známé hvězdy domova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Struhar. Číst Důvěrně známé hvězdy domova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY