Holé a trapné dýchání

Holé a trapné dýchání - Luděk Sobota | Replicamaglie.com

...í . Luděk Sobota ... Holé a trapné dýchání Luděk Sobota je známý svým specifickým absurdním humorem nejen jako herec a komik, ale i jako autor zábavných textů ... Luděk Sobota: Střely amerických stíhaček mě těsně minuly ... ... . Ty píše celý život, a to jak kratší literární útvary, tak divadelní výstupy, a v současné sbírce jich shromáždil více než padesát. Holé a trapné dýchání. R. ád si hraju se slovy a název této knížky je „odvozen" od knihy českého psychiatra Stanislava Grofa žijícího . v Americe, který vynalezl holotropní dýchání. Jeho asistentka, básnířka Jitka Badoučková, mi u sebe doma to holotropní dýchání provedla. Prý to příznivě p ... Holé a trapné dýchání - Luděk Sobota | Kniha na Alza.cz ... . v Americe, který vynalezl holotropní dýchání. Jeho asistentka, básnířka Jitka Badoučková, mi u sebe doma to holotropní dýchání provedla. Prý to příznivě působí na psychiku. Holé a trapné dýchání. Luděk Sobota. Luděk Sobota je známý svým specifickým absurdním humorem nejen jako herec a komik, ale i jako autor zábavných textů. Luděk Sobota je známý svým specifickým absurdním humorem nejen jako herec a komik, ale i jako autor zábavných textů. Ty píše celý život, a to jak kratší literární útvary, tak divadelní výstupy, a v současné sbírce jich shromáždil více než padesát. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udel...

INFORMACE

AUTOR
Luděk Sobota
DIMENZE
7,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Holé a trapné dýchání.pdf

POPIS

Luděk Sobota je známý svým specifickým absurdním humorem nejen jako herec a komik, ale i jako autor zábavných textů. Ty píše celý život, a to jak kratší literární útvary, tak divadelní výstupy, a v současné sbírce jich shromáždil více než padesát. První část je věnována vzpomínkám z dětství, školních let, ze studia i divadelních začátků, příhodám ze života i „z natáčení“ a zápiskům ze současnosti. Druhá část obsahuje ty nejslavnější Sobotovy monology i dialogy. Doplněno množstvím fotografií z profesionálního i soukromého života.

Chcete si přečíst knihu?Holé a trapné dýchání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luděk Sobota. Číst Holé a trapné dýchání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY