Malá čarodějnice

Malá čarodějnice - Otfried Preussler | Replicamaglie.com

...dá, je jí pouhých 127 let. Bydlí na samotě hluboko v lese v kouzelnickém domku s havranem Abraxasem, který umí mluvit ... Malá čarodějnice (film) - Wikipedie ... . Moudrý havran je čarodějnici dobrým rádcem, a snaží se na ni i dohlížet, aby nevyváděla moc hloupostí, ale pokaždé ji neuhlídá Malé čarodějnici se velmi často ... Malá čarodějnice je ještě mladá, je jí pouhých 127 let. Bydlí na samotě hluboko v lese v kouzelnickém domku s havranem Abraxasem, který umí mluvit. Moudrý havran je čarodějnici dobrým rádcem, a snaží se na ni i dohlížet, aby nevyváděla moc hloupostí, ale poka ... Malá čarodějnice - Home | Facebook ... . Moudrý havran je čarodějnici dobrým rádcem, a snaží se na ni i dohlížet, aby nevyváděla moc hloupostí, ale pokaždé ji neuhlídá… Malá čarodějnice omalovánky. Autor i-creative 29. 3. 2012 23. 4. 2012 Napsat koment ... Malá čarodějnice (německy Die kleine Hexe) je česko-německý animovaný film z roku 1984 podle knihy Otfrieda Preusslera, natočený režisérem Zdeňkem Smetanou.Příběh má i formu stejnojmenného 14dílného večerníčku, film je z něj složen.Příběh namluvila Jiřina Bohdalová, hudbu složil Petr Skoumal.. Malá čarodějnice bydlí v malém domku v lese. Závěr + hodnocení: „Krásně jste, milé čarodějnice a čarodějníci, tančili, moc krásně, ale je čas vrátit se zpátky - za chvíli se tu slétnou všechny čarodějnice na čarodějnickou radu a rozhodne se o tom, zda se malá čarodějnice stane dobrou čarodějnicí, zda složí těžkou zkoušku z čarování a zda bude moct ... Malá čarodějnice - všechny díly online Hlavní postavou seriálu je malá čarodějnice, která bydlí v chaloupce, ani velké ani malé, tak akorát pro ni a jejího moudrého přítele havrana Abraxase. Kniha Malá čarodějnice se četla velmi dobře, některé pohádky jsou krátké, jiné delší, ale obsah je vždy velmi zajímavý! Příběhy na sebe volně navazují a jsou zajímavě pojmenované: Malá čarodějnice má zlost, Vichřice, Karneval v lese (připomíná bajku) nebo Kdo se směje naposled. Jen několik set let „mladá" čarodějnice se chce podívat na slavný sabat, který se každoročně koná na vzdálené hoře. Její společník, starý moudrý havran Abraxas, jí to sice vymlouvá, ale malá čarodějnice ho neposlouchá. Pozoruje slavnost ukryta za keři, je však prozrazena a hlavní čarodějka baba Bimbula jí uloží, že se do roka musí stát dobrou ... Malá čarodějnice má jeden velký sen. Ráda by se alespoň jednou podívala na každoroční slet čarodějnic a prožila opojnou noc plnou tance u zapáleného moře. Má ovšem smůlu, je jí ''teprve'' 127 let a takhle mladé příslušnice čarodějnického řemesla na akci nesmějí. Samotná malá čarodějnice mi vždy přišla extrémně roztomilá a musím se pochlubit, že přičiněním mé kolegyně z práce mi její stylová samolepka zdobí pouzdro na dokumenty ;-) (25.3.2011) Čarodějnice omalovánky - pálení čarodějnic, májka. Autor i-creative 14. 4. 2009 29. 4. 2016 17 komentářů...

INFORMACE

AUTOR
Otfried Preussler
DIMENZE
10,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá čarodějnice.pdf

POPIS

Malá čarodějnice je ještě mladá, je jí pouhých 127 let. Bydlí na samotě hluboko v lese v kouzelnickém domku s havranem Abraxasem, který umí mluvit. Moudrý havran je čarodějnici dobrým rádcem, a snaží se na ni i dohlížet, aby nevyváděla moc hloupostí, ale pokaždé ji neuhlídá… Malé čarodějnici se velmi často podaří vyvést nějaký pěkný kousek! Nutno ale podotknout, že je to čarodějnice dobrá! Kouzelnické kousky malé čarodějnice překvapí i pobaví všechny malé čtenáře. Mnohé už dobře znají z televizních večerníčků!

Chcete si přečíst knihu?Malá čarodějnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otfried Preussler. Číst Malá čarodějnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY