Úvod do podnikové ekonomiky

Úvod do podnikové ekonomiky - Miloš Konečný, | Replicamaglie.com

...ch zemích. Změněné globální prostředí vyvolává potřebu adaptace podniků a aktivní využívání nových nástrojů tak, aby podniky nejen přežily, ale aby byly efektivní a ... Úvod do podnikové ekonomiky - Brno - Sbazar.cz ... ... Kniha: Úvod do podnikové ekonomiky (Dana Martinovičová, Miloš Konečný a Jan Vavřina). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Úvod do podnikové ekonomiky. Dana Martinovičová, Miloš Konečný, Jan Vavřina. Kniha seznamuje se základy řízení majetku a finančních zdrojů podniku a objasňuje základní ekonomické veličiny v podniku, financování a finančního rozhodování. Úvod do ... PDF Úvod do ekonomie ... . Kniha seznamuje se základy řízení majetku a finančních zdrojů podniku a objasňuje základní ekonomické veličiny v podniku, financování a finančního rozhodování. Úvod do ekonomie Důležitost samostudia s využitím literatury. Přednášky a konzultace jsou jen pomocnou formou výuky. 1. P ředm ět a definice ekonomie Ekonomie ve smyslu obecné ekonomické teorie, zkoumá nejobecn ější zákonitosti ekonomického života, popisuje abstraktní mechanismy jejich Úvod do podnikové ekonomiky Autor: Procházková, Petra Taušl a kolektiv autorů Nakladatel: Západočeská univerzita EAN: 9788026107330 ISBN: 978-80-261-0733- Popis: 1× kniha, brožovaná, 264 stran, česky Rozměry: 17,3 × 25 cm Rok vydání: Úvod do podnikové ekonomiky Miloš Konečný, Dana Martinovičová, Jan Vavřina Úvod do podnikové ekonomiky. Eshop Burzy učebnic. Rok vydání: neuveden ISBN: 9788024753164 Úvod do podnikové ekonomiky. Nakladatelství: Grada. ... Autoři uvádějí do souladu poznatky z dílčích disciplín podnikové ekonomiky, zdůrazňují souvislosti a návaznosti mezi nimi směrem k zajištění trvalé konkurenční výhody podnikatelských subjektů. Zdůrazněny jsou tudíž stránky činnosti podniku vzhledem k ... Inzerát Úvod do podnikové ekonomiky v okrese Sokolov, cena 30Kč, od Marus 66 na Sbazar.cz. Popis: Učebnice o ekonomice Úvod do podnikové ekonomiky / Hlavní autor: Martinovičová, Dana, 1967- Vydáno: (2014) Základy ekonomiky podniku / Hlavní autor: Martinovičová, Dana, 1967- Vydáno: (2006) Podniková ekonomika. Předmět Základy podnikové ekonomiky (FAST-BV02) Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu FAST-BV02 - Základy podnikové ekonomiky, Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně (VUT). Úvod do podnikové ekonomiky 298,-253,-Není dostupné Úvod do podnikové ekonomiky Kniha seznamuje čtenáře se základy podnikání, podnikových hodnototvorných a vývojových procesů, měření účelností a hospodárnosti, r...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Konečný,
DIMENZE
5,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do podnikové ekonomiky.pdf

POPIS

Kniha seznamuje čtenáře se základy podnikání, podnikových hodnototvorných a vývojových procesů, měření účelností a hospodárnosti, resp. výkonnosti činnosti podniku. Je určena manažerům a podnikatelům zejména malých a středních podniků. Nicméně může být využitelná také pro studenty vysokých škol a MBA studií. Zkušení autoři vysvětlují základy řízení majetku a finančních zdrojů podniku, objasňují základní ukazatele výsledku hospodaření. Po charakteristice manažerských funkcí se kniha zabývá základními problémy efektivního řízení výroby, nákupu a prodeje, personálního a finančního řízení, řízení vědeckotechnického a investičního rozvoje. Autoři uvádějí do souladu poznatky z dílčích disciplín podnikové ekonomiky a zdůrazňují souvislosti a návaznosti mezi nimi. Podniková ekonomika je teoretickou i praktickou disciplínou zaměřující se na podnik jako jeden ze subjektů trhu, který je zaměřen na spokojenost zákazníků, je stále v interakci se svým okolím, dosahuje strategické cíle vlastníků, vyrovnaně uspokojuje zájmy zaměstnanců a dalších interesentů ve stále se měnících podmínkách.

Chcete si přečíst knihu?Úvod do podnikové ekonomiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Konečný,. Číst Úvod do podnikové ekonomiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY