Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 10/2019

Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 10/2019 - Matěj Liška | Replicamaglie.com

... Obsahuje desítky návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové ... Kniha: Zoner Photo Studio X - Matěj Liška | Knihy.ABZ.cz ... . Praktická příručka ZPS X Ovládněte Zoner Photo Studio X naplno. S Praktickou příručkou to bude hračka. Více než 150 stránek této oblíbené knihy pokrývá všechny jeho důležité funkce - import, úpravu, organizaci, sdílení fotek a nově také výrobu fotopředmětů a střih videa. V kompletním manuálu Zoner Photo Studia X, naleznete zde podrobně popsány veškeré funkce a ... Zoner - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... . V kompletním manuálu Zoner Photo Studia X, naleznete zde podrobně popsány veškeré funkce a nastavení programu, včetně práce s vrstvami a návody jak pracovat s programem a vašimi fotografiemi rychle a efektivně. Ke stažení je v PDF formátu. Manuál obsahuje 104 stran. Zoner Photo Studio X - Praktická příručka (10/2019) Tato příručka je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky návodů, které ocení jak úplní za...

INFORMACE

AUTOR
Matěj Liška
DIMENZE
10,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 10/2019.pdf

POPIS

Tato příručka je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové. Věnuje se i hlavním novinkám ZPSX – práci s vrstvami, rozšířeným nedestruktivním úpravám a výrobě fotopředmětů. Publikace uceleně popisuje celý příběh fotografie od stažení do počítače přes organizaci po úpravu a sdílení. Je pojata jako soubor samostatných tutoriálů, které čtenáře provedou každým postupem krok po kroku.

Chcete si přečíst knihu?Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 10/2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matěj Liška. Číst Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 10/2019 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY