Angličtina do kapsy: základní slovní zásoba

Angličtina do kapsy: základní slovní zásoba - - | Replicamaglie.com

...ina do kapsy - základní slovní zásoba na kartičkách kolektiv ... Kapitola Basic Vocabulary - Základní slovní zásoba v ... ... . 5,0 ( 1) Osvědčená metoda učení, která funguje! Vezměte si slovník do kapsy! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň. Na jedné ... Angličtina do kapsy - slovní zásoba pro pokročilé ... Titul je určen pro studenty, kteří mají alespoň základní nebo pokročilé znalosti, ale potřebují posí... 259 Kč 233 Kč Anglická výslovnost + DVD. Anglictina.com. O ... Anglictina zakladni slovni zasoba | Sleviste.cz ... ... 259 Kč 233 Kč Anglická výslovnost + DVD. Anglictina.com. Objednávejte knihu Angličtina do kapsy - základní slovní zásoba na kartičkách v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Základní slovní zásoba Níže naleznete seznam základních slovíček pro pojmenování některých důležitých předmětů, se kterými se setkáváme každý den. Důkladně si tato slovíčka nastudujte a potom...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina do kapsy: základní slovní zásoba.pdf

POPIS

Vezměte si slovník do kapsy! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň. Na jedné straně kartičky je slovo v angličtině, na druhé v češtině. Správnou výslovnost se naučíte podle přiloženého CD. Kartičky díky perforaci snadno oddělíte. Součástí kompletu je praktická krabička. Sestavte si vlastní sadu a učte se, kdykoli budete mít příležitost – cestou do školy, do zaměstnání, při čekání na přátele nebo při jízdě autem.

Chcete si přečíst knihu?Angličtina do kapsy: základní slovní zásoba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Angličtina do kapsy: základní slovní zásoba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY