Cestující do Frankfurtu

Cestující do Frankfurtu - Agatha Christie | Replicamaglie.com

...hy. Letiště ve Frankfurtu nad Mohanem je s městem spojeno vlaky, které jedou do centra zhruba 10 minut, autobusy a taxíky ... Paříž, Amsterodam, Frankfurt. ČSA obnovují pravidelné lety ... ... . Cestující do Frankfurtu . Agatha Christie; Agatha Christie . 4,7 . Sledovať autora . Agatha Christie, anglická spisovateľka, vlastným menom Agatha Mary Clarissa Miller sa narodila v Torquay. Chcela byť opernou speváčkou (študovala spev), ale na vystupovanie bola príliš hanblivá. Všechny informace o produktu Kniha Cestující do Frankfurtu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recen ... Christie: Cestující do Frankfurtu - Agatha Christie ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Cestující do Frankfurtu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cestující do Frankfurtu. Nic u mě sice nepřekoná její Vraždu v Orient Expressu,ale každá kniha a příběh má něco do sebe a nikdy se neopakuje,je originální. Tenhle příběh však musím hodnotit jako jeden z těch horších. Každý spisovatel,který napíše hodně knih,si někdy vybere špatnou chvilku a u Agathy je to pro mě Cestující do Frankfurtu. Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce - co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na frankfurtském letišti neznámá žena s žádostí, aby kvůli ní riskoval pověst, a možná i život? Sir Stafford jí vyhoví - a od té chvíle se nepřestává divit, do jak nebezpečné hry se ... Cestující do Frankfurtu 4 5 recenzí Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce - co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na frankfurtském letišti neznámá žena s žádostí, aby kvůli ní riskoval pověst, a možná i život? Cestující do Frankfurtu. Agatha Christie. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 10 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce - co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na ... Christie: Cestující do Frankfurtu - 2.vydání Agatha Christie Knižní klub , 2015 Cestující do Frankfurtu Autor Agatha Christie. Populární; Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce - co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na frankfurtském letišti neznámá žena s žádostí, aby kvůli n ... Hledáte Cestující do Frankfurtu od Agatha Christie? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Cestující do Frankfurtu. Ohodnotit » ... Sir Stafford jí vyhoví - a od té chvíle se nepřestává divit, do jak nebezpečné hry se dostal. Jde o budoucnost světa, postupně ovládaného mládeží holdující kultu násilí a destrukce. Je možné je zastavit? Kdo za tí...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestující do Frankfurtu.pdf

POPIS

Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce – co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na frankfurtském letišti neznámá žena s žádostí, aby kvůli ní riskoval pověst, a možná i život? Sir Stafford jí vyhoví – a od té chvíle se nepřestává divit, do jak nebezpečné hry se dostal. Jde o budoucnost světa, postupně ovládaného mládeží holdující kultu násilí a destrukce. Je možné je zastavit? Kdo za tím vším stojí? A co s tím má společného Staffordova prateta Matilda? Detektivní román se špionážní zápletkou z roku 1970 (v češtině vychází poprvé) nezapře autorčiny obavy vyvolané tehdejší nestabilní politickou situací a její potřebu se k nim vyjádřit. Výsledkem je příběh, jehož nadčasovost a naléhavé poselství k nám promlouvají i po více než čtyřiceti letech; příběh, jenž i po tak dlouhé době zůstává stále aktuální – a varuje.

Chcete si přečíst knihu?Cestující do Frankfurtu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Cestující do Frankfurtu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY