Ďáblova písmena

Ďáblova písmena - Martina Drijverová | Replicamaglie.com

...Když ji zradil Cal, málem ji to zničilo ... Ďáblova písmena | O2 Knihovna ... . Nyní je odhodlaná bránit své srdce a zajistit svobodu Rudým i novokrevným. Musí zničit království Norty jednou pro vždy… Jenže to nemůže dokázat Martina Drijverová has 45 books on Goodreads with 175 ratings. Martina Drijverová's most popular book is Domov pro Marťany. Kniha Ďáblova písmena (Martina Drijverová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvo ... Ďáblova písmena - Martina Drijverová | Knihy Dobrovský ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. ĎÁBLOVA PÍSMENA (věk 10+) Martina Drijverová, Praha, Albatros, 2015, 120 stran, ISBN 978-80-00-03936-7 . Jean-François de La Pérouse byl francouzský námořní důstojník a objevitel. Když jej roku 1785 vyslalo ministerstvo námořnictví na expedici do Tichomoří, zastavil se La Pérouse na ostrově Tenerife a vyslal dva členy ......

INFORMACE

AUTOR
Martina Drijverová
DIMENZE
9,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďáblova písmena.pdf

POPIS

Jean-François de La Pérouse byl francouzský námořní důstojník a objevitel. Když jej roku 1785 vyslalo ministerstvo námořnictví na expedici do Tichomoří, zastavil se La Pérouse na ostrově Tenerife a vyslal dva členy posádky na vrchol obávané hory Pico de Teide. Marně je Španělé od výstupu zrazovali. Námořníci byli zvědaví, jaké tajemství hora ukrývá. Spatřili je. Ďáblova písmena, která prý přináší samé neštěstí. Je to jen pověra? A jak skončí La Pérousova výprava? Dočtete se v napínavém příběhu Martiny Drijverové.

Chcete si přečíst knihu?Ďáblova písmena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Drijverová. Číst Ďáblova písmena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY