A mrdne-li mi

A mrdne-li mi - Radek Lehkoživ | Replicamaglie.com

...de a mista • little lift and look garden anna milbourne • Všechny informace o produktu Kniha A mrdne-li mi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze A mrdne-li mi ... A mrdne-li mi - Radek Lehkoživ - Megaknihy.cz ... . 0 hodnocení A mrdne-li mi 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Radek Lehkoživ je mezi domácími básníky stěží zaměnitelnou postavou. Jeho básně bylo vždy možno vnímat jako svého druhu deníkový záznam či poetickou biografii. Poctivým odhalováním temných zákoutí ... A mrdne-li mi. Lehkoživ, Radek. Vydání: Marek Belza 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: B 23469. Čtvrtá sbírka kontroverzního básní ... Radek Lehkoživ - Moji čerstvou sbírku A mrdne-li mi je již ... ... . Poctivým odhalováním temných zákoutí ... A mrdne-li mi. Lehkoživ, Radek. Vydání: Marek Belza 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: B 23469. Čtvrtá sbírka kontroverzního básníka odhaluje temné záchvěvy autorova nitra, které se v některých okamžicích ocitá až na samotné hranici samočinného zničení. A mrdne-li mi. Kdo napsal knihu A mrdne-li mi? Autorem je Radek Lehkoživ. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Moji čerstvou sbírku A mrdne-li mi je již možno zakoupit i v prodejnách Knihy Dobrovský v Arkádách Pankrác či na Václaváku, kde jsem je viděl v regálech s poezií. Pokud ji ale budete chtít přímo ode... A mrdne-li mi Radek Lehkoživ, Vít Adamus. A mrdne-li mi. Radek Lehkoživ, Vít Adamus. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Radek Lehkoživ je mezi domácími básníky stěží zaměnitelnou postavou. ... Radek Lehkoživ je mezi domácími básníky stěží zaměnitelnou postavou. Jeho básně bylo vždy možno vnímat jako svého druhu deníkový záznam či poetickou biografii. Poctivým odhalováním temných zákoutí lidské psýché přináší privátní svědectví o tom,... Kniha představuje autorský výbor z oficiálně vydaných sbírek Teatrálium (2005), Příšeří se (2009), Tanga (2013), A mrdne-li mi (2015). Krom toho ale obsahuje i nové básně napsané v letech 2016-2017. Lehkoživ ve svých básních stojí stále nepohnutě před otázkami posledních věcí lidského života. Kniha představuje autorský výbor z oficiálně vydaných sbírek Teatrálium (2005), Příšeří se (2009), Tanga (2013), A mrdne-li mi (2015). Krom toho ale obsahuje i nové básně napsané v letech 2016-2017. A mrdne-li mi - Lehkoživ Radek, Adamus Vít - Radek Lehkoživ je mezi domácími básníky stěží zaměnitelnou postavou. Jeho básně bylo vždy možno vnímat jako svého druhu deníkový záznam či poetickou biografii. Poctivým odhalováním temných záko...

INFORMACE

AUTOR
Radek Lehkoživ
DIMENZE
3,37 MB
NÁZEV SOUBORU
A mrdne-li mi.pdf

POPIS

Radek Lehkoživ je mezi domácími básníky stěží zaměnitelnou postavou. Jeho básně bylo vždy možno vnímat jako svého druhu deníkový záznam či poetickou biografii. Poctivým odhalováním temných zákoutí lidské psýché přináší privátní svědectví o tom, že z příšeří se vynořivší přízraky nemusí být tak docela neškodné a nezáludné. Pro autora nastalo období zásadního zlomu v jeho v podstatě archetypálním zápasu. Autodestrukce, stylizovaná či skutečná, dostoupila svého vrcholu. Jeho v pořadí již čtvrtá sbírka bude nepochybně označována literárními historiky za hraniční, předělovou, či chcete-li krizovou.

Chcete si přečíst knihu?A mrdne-li mi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Lehkoživ. Číst A mrdne-li mi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY