Proč?: Zemřelo mi dítě

Proč?: Zemřelo mi dítě - Martina Gogeisslová | Replicamaglie.com

...ychle ubívá....koupila jsem si vaší knihu ... Dítě po porodu zemřelo - Diskuze - eMimino.cz ... .Ještě jsem jí neotevřela...Nevím jestli vůbec dokážu číst o vaší ... „Proč mi Bůh vzal dítě?" ... „Tak proč mé dítě zemřelo?" ... Smrt dítěte — Proč to Bůh připouští? Probuďte se! - 1991 Pomozte svému dítěti překonat zármutek Strážná věž hlásající Jehovovo Království - 2008 Ukázat více. Probuďte se! - 1991. g91 2/8 str. 18-19 ... Ahoj maminky, zemře ... Příběh Irmy: Zemřelo nám dítě, manžel je na dně a o dalším ... ... . g91 2/8 str. 18-19 ... Ahoj maminky, zemřelo mi miminko v 38+5 před porodem, první dítě, jsem neštastá a každej den je utrpení, pokud tu je některá ze stejným problémem, napište ☹ - I o tom se diskutuje na Modrém koníku. Přečti si zkušenosti a názory ostatních. 0 hodnocení Proč? Zemřelo mi dítě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V patnácti letech, kdy se z dívky stává mladá žena, se autorčina jediná dcera oběsila. Bez vážné příčiny. Byla moc hezká, talentovaná, jezdila na koni, fotografovala, lyžovala, studovala, žila v ... 821 videos Play all Proč to řešíme? Zvědátoři Jak sbalit holku, když máte 135 cm aneb Věda přitažlivosti - Proč to řešíme? #355 - Duration: 29:54. Objednávejte knihu Proč? Zemřelo mi dítě v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Klika Gogeisslová Martina: Proč? Zemřelo mi dítě . Kniha - autor Martina Gogeisslová, 240 stran, česky, pevná s přebalem lesklá V patnácti letech, kdy se z dívky stává mladá žena, se autorčina jediná dcera oběsila. Bez vážné příčiny. Byla moc hezká, talentovaná, jezdila na koni, fotografovala, lyžovala, studovala, žila v dobře situované a harmonické rodině....

INFORMACE

AUTOR
Martina Gogeisslová
DIMENZE
4,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč?: Zemřelo mi dítě.pdf

POPIS

V patnácti letech, kdy se z dívky stává mladá žena, se autorčina jediná dcera oběsila. Bez vážné příčiny. Byla moc hezká, talentovaná, jezdila na koni, fotografovala, lyžovala, studovala, žila v dobře situované a harmonické rodině. Výkřik Proč? se nevznáší jen nad tímto jediným hrozným a nepochopitelným činem, autorka navštívila další matky v Čechách se stejně krutou zkušeností předčasného úmrtí vlastního dítěte a zaznamenala jejich výpovědi. Po úvodní části, kde líčí své dětství a mládí ve Dvoře Králové a odchod do Německa, kde se provdala, stopuje poctivě své duševní stavy a hledání pomoci po děsivé chvíli, kdy našla milovanou dcerku oběšenou ve vlastním rodinném domě. Matka v sobě pak léta bojuje o další sílu k životu, o schopnost prožívat zase jednou obyčejnou radost. Po několika letech se jí to podařilo, i když s velkými jizvami na duši, které nikdy nezmizí. Kniha Proč? popisuje cestu z propasti beznaděje ke světlu a na pevnou zem. Po jejím přečtení vám začnou připadat běžné problémy méně podstatné.

Chcete si přečíst knihu?Proč?: Zemřelo mi dítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Gogeisslová. Číst Proč?: Zemřelo mi dítě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY