Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše

Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Agapitos Panagiotis | Replicamaglie.com

...torická detektivka z prostředí Byzantské říše Agapitos Panagiotis ... [PDF EPUB] Německy s úsměvem nově - CHYTRABUDOUCNOST PDF ... . Hlavní hrdina románové trilogie, císařský vyslanec Leon, se po neúspěchu poselstva k Arabům na Krétu v listopadu 835 vrací zklamaný do Konstantinopole. Ebenová loutna - Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Panagiotis Agapitos. V květnu 832 míří k chalífovi do Bagdádu císařské poselstvo,... Bronzové oko - Historická detektivka z prostředí Byzantské ří ... Smaltová Medúza -- Historická detektivka z prostředí ... ... ... Bronzové oko - Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Panagiotis Agapitos. Severořecká Soluň roku 833. Právě sem protospatharios Leon... Smaltová Medúza Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Autor: ... Druhý historicko-detektivní román z Byzantské říše l. p. 833 s hlavním hrdinou - císařským vyslancem Leonem. ... Historická detektivka z doby byzantské říše líčí pátrání císařského vyslance Leona v kapadocké Kaisareji po vrahovi dcery ... Historická detektivka z prostředí Byzantské říše. ... Byzantské říše, které jsou dnes známé spíše užšímu okruhu odborníků. Hlavní postava byzantského hodnostáře Leona vystupuje i v dalších dvou dílech trilogie nazvaných Bronzové oko a Smaltová Medúza. Ebenová loutna Historická detektivka z prostředí Byzantské říše. ... a zároveň poutavě přiblížit dobu a kulturu byzantské říše, která jsou dnes známé spíše užšímu okruhu odborníků. ... Hlavní postava byzantského hodnostáře Leona vystupuje i v dalších dvou dílech trilogie nazvaných Smaltová Medúza a ... Tomova půlnoční zahrada eBook Usiluj o ippon eBook Holubí tunel: Příběhy ze života eBook Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše eBook Klíč ke vztahu: Partnerská příručka pro ni i pro něho eBook Fortnite Poslední šampion eBook Husitství a husité eBook Od strachu k pohodě eBook ... Smaltová Medúza . Historická detektivka z prostředí Byzantské říše-20 %. ... Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ostrov Skyros. Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon vyšetrování ... Smaltová Medúza: Historická detektivka z Byzantské říše Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ...

INFORMACE

AUTOR
Agapitos Panagiotis
DIMENZE
9,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše.pdf

POPIS

Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ostrov Skyros. Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon vyšetrování záhadné smrti mladého stavitele. Pár dní nato je objeveno další, hrozivě znetvořené tělo. Setkání s archaickým světem egejského ostrova Leona znovu donutí přehodnotit svůj názor na právo, lásku a umění. Navíc musí čelit neznámé minulosti vlastní rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agapitos Panagiotis. Číst Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY