Mýty a omyly světových dějin

Mýty a omyly světových dějin - Bernd Ingmar Gutberlet | Replicamaglie.com

...dějinné skutečnosti se musejí vždy znovu revidovat ... Časopisy o histórii | Alza.sk ... . Kniha Mýty a omyly světových dějin Přidat komentář. elyonka9643. 01. března. Zajímavé, poučné, ale stejně si nejsem jistá, jestli se dá všemu z toho věřit a pokládat to za definitivné pravdu. ... Kupte knihu Mýty a omyly světových dějin (Gutberlet Bernd Ingmar) s 19 % slevou za 353 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Mýty a omyly světových dějin 2015; 50 největší ... Mýty a omyly světových dějin / Nejlevnější knihy ... . Mýty a omyly světových dějin 2015; 50 největších lží a legend světové historie 2008; Nové divy světa 2012; Kniha Mýty a omyly světových dějin je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 18x: Mýty a omyly světových dějin Renomovaný historik Bernd Gutberlet se v této knize věnuje původu a pravdivosti nejrůznějších mýtů a legend světových dějin - a jak je jeho zvykem, vždy napínavě a poutavě. Historie je živější, než si myslíme. A nejen proto, že nabízí spoustu látky pro filmy a knihy. 353 Kč Mýty a omyly světových dějin | Gutberlet Bernd Ingmar . Mýty a omyly světových dějin | Renomovaný historik Bernd Gutberlet se v této knize věnuje původu a pravdivosti nejrůznějších mýtů a legend světových dějin - a jak je jeho zvykem, vždy napínavě a poutavě. Historie je živější, než si myslíme. A nejen proto, že nabízí spoustu látky pro filmy a knihy. Název: Mýty a omyly světových dějin. Originální název: Irrtum! Autor: Bernd Ingmar Gutberlet. Překladatel: Vladimír Čadský. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-242-4888-2. EAN: 9788024248882. Objednací kód: NA036935 Odpovědi na tyto otázky hledá německý historik a novinář Bernd Ingmar Gutberlet (*1966) ve své knize Mýty a omyly světových dějin. Navazuje v ní na svoji předchozí publikaci 50 největších lží a legend světové historie. Opět probírá témata od počátků lidských dějin po současnost, přesněji řečeno od ... 0 hodnocení Mýty a omyly světových dějin 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Renomovaný historik Bernd Gutberlet se v této knize věnuje původu a pravdivosti nejrůznějších mýtů a legend světový...

INFORMACE

AUTOR
Bernd Ingmar Gutberlet
DIMENZE
3,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Mýty a omyly světových dějin.pdf

POPIS

Renomovaný historik Bernd Gutberlet se v této knize věnuje původu a pravdivosti nejrůznějších mýtů a legend světových dějin – a jak je jeho zvykem, vždy napínavě a poutavě. Historie je živější, než si myslíme. A nejen proto, že nabízí spoustu látky pro filmy a knihy. Historie je živá i proto, že domnělé dějinné skutečnosti se musí vždy znovu revidovat. Opravdu si Vandalové zaslouží svou nelichotivou pověst nekulturních ničitelů? Skutečně předpověděli Mayové konec světa? Je pravda, že antikoncepční pilulka rozpoutala sexuální revoluci? OMYL!

Chcete si přečíst knihu?Mýty a omyly světových dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernd Ingmar Gutberlet. Číst Mýty a omyly světových dějin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY