Souhvězdí gulag Karla Pecky

Souhvězdí gulag Karla Pecky - Karel Pecka | Replicamaglie.com

...doslovy a úvahami osobností, jakými jsou mimo jiné Jiří Stránský, Jiřina Šiklová nebo Daniel Kroupa ... Uvedení knihy Souhvězdí Gulag Karla Pecky | Knihovna ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Souhvězdí Gulag Karla Pecky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Souhvězdí Gulag Karla Pecky. U příležitosti nedožitých narozenin významného českého spisovatele a politického vězně 50. let Karla Pecky vychází sbírka z jeho díla - SOUHVĚZDÍ GULAG Karla Pecky. Jednotlivá díla sbírky komunisty umlčovaného autora jsou doplněna doslovy a úvahami osobností, jaký ... Pecka, Karel : Souhvězdí Gulag Karla Pecky ... . Jednotlivá díla sbírky komunisty umlčovaného autora jsou doplněna doslovy a úvahami osobností, jakými jsou mimo jiné Jiří Stránský, Jiřina Šiklová nebo Daniel Kroupa. Souhvězdí Gulag Karla Pecky / Karel Pecka - výbor z díla, 2018, ISBN 978-80-270-4165-7; Rozhlasová hra. Konfrontace, 1967, uvedeno 1968 - rozhlasová hra podle stejnojmenné povídky z knihy Úniky. Odkazy Literatura. LUKEŠ, Jan. Souhvězdí Gulag Karla Pecky jako audiokniha Neměl příliš mnoho příležitostí působit na výsluní oficiální české, respektive československé literární scény. Jeho díla vycházela pouze v období šedesátých let a pak po roce 1989. Souhvězdí Gulag Karla Pecky je výborem z díla vynikajícího českého spisovatele Karla Pecky. Výpravné vydání obsahuje 4 romány, 3 povídkové soubory, 1 sbírku básní, 1 samostatnou povídku a 11 celostránkových grafik. Souhvězdí Gulag Karla Pecky. Pecka, Karel. Vydání: Daniel Pagáč vlastním nákladem 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 89869. Monumentální výbor z prozaického i poetického díla významného, komunisty perzekvovaného autora, vydaný k jeho nedožitým 90. narozeninám. JUDGES TO THE RESCUE! Simon Cowell & Co Step In To SAVE ...

INFORMACE

AUTOR
Karel Pecka
DIMENZE
9,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Souhvězdí gulag Karla Pecky.pdf

POPIS

Souhvězdí Gulag Karla Pecky je výborem z díla vynikajícího českého spisovatele Karla Pecky. Výpravné vydání obsahuje 4 romány, 3 povídkové soubory, 1 sbírku básní, 1 samostatnou povídku a 11 celostránkových grafik.Jednotlivé texty jsou doplněny originálními doslovy a úvahami významných osobností české kultury, vědy a veřejného života, každý z nich se na autora a jeho tvorbu podíval z úhlu své odbornosti, vztahu k tématu či autorovi. Celkové vyznění díla podtrhuje jedinečné výtvarné ztvárnění od malíře Miloše Kotka.Profesor Václav Černý označil v roce 1981 Karla Pecku za nejvýznamnějšího českého prozaika, spisovatel Bohumil Hrabal jej dokonce nazval korunním princem české prózy. V roce 1997 udělil prezident Václav Havel Karlu Peckovi státní vyznamenání - Řád T.G.Masaryka.

Chcete si přečíst knihu?Souhvězdí gulag Karla Pecky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Pecka. Číst Souhvězdí gulag Karla Pecky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY