Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ

Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ - Honza Žanek Hlaváček | Replicamaglie.com

... Hlaváček. Dostupnost. skladem. Vydavatel ... Zdar jak sviňa | KNIHCENTRUM.cz ... . Jota. ISBN. 978-80-7565-551-6. EAN. 9788075655516. Počet stran. 272 . Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia. Tento web využívá cookies.Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím O Červenáčkovi eBook Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ eBook Zápisky o válce galské eBook Křížové výpravy eBook Dcery Kambodže eBook Pán se stará eBook Zarua - ztracené město eBook Je ráno eBook Laskavý průvodce po sociálních dávkách eBook. SOUVISEJÍCÍ KNIHY Knihy, filmy a hry v ... Zdar jak sviňa -- bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ ... . SOUVISEJÍCÍ KNIHY Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Nejfrekventovanější fráze v brněnském hantecu na jednom místě! Bez nich v Brně nepřežijete! Jak muži smýšlí o ženách? Práce, peníze, zábava a manželství optikou běžného Brňáka. Brno versus zbytek světa. První výkladová frazeologie brněnského hantecu překrásně zpracovaná ve stylu Word Art Print. Zdar jak sviňa 2019, H. Ž. Hlaváček (pseudonym). Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ. Jak muži smýšlí o ženách? Práce, peníze, zábava a manželství optikou běžného Brňáka. Kniha: Zdar jak sviňa(Honza Žanek Hlaváček) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Zdar jak sviňa : bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ / Hlavní autor: Hlaváček, Honza, 1961- Vydáno: (2019) Možnosti vyhledávání Historie vyhledávání Zdar jak sviňa. bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ Autor: Honza Hlaváček. Počet stran: 272 Vazba: vázaná Formát: 135×205 mm ISBN: 978-80-7565-551-6 Doporučená cena: 299 Kč . Knihu Zdar jak sviňa vydalo nakladatelství Jota. A nezapomeňte si prolistovat ukázku. O autorovi. Honza Žanek Hlaváček (*1961) se narodil v ... Zdar jak sviňa : bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ / by: Hlaváček, Honza, 1961- Published: (2019) Rumunština do batohu : slova a jednoduché obraty, se kterými se v Rumunsku neztratíte / by: Plíšek, Jaromír, 1955- Published: (2004) Autor knihy: autorů Kolektiv, Počet stran: 379, Rok vydání: 2010, Nakladatelství: JOTA, Ústřední myšlenky, lidé a místa jednoho z nejvýznamnějších náboženství současnosti. V současné době žije na zemi téměř 1,4 miliardy praktikujících muslimů. Islám, založený v 7. století n. l. prorokem ... Zdar jak sviňa: bez ...

INFORMACE

AUTOR
Honza Žanek Hlaváček
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ.pdf

POPIS

Nejfrekventovanější fráze v brněnském hantecu na jednom místě!Jak muži smýšlí o ženách? Práce, peníze, zábava a manželství optikou běžného Brňáka. Brno versus zbytek světa. První výkladová frazeologie brněnského hantecu překrásně zpracovaná ve stylu Word Art Print. U slovních spojení autor vysvětluje původ jejich vzniku a neopomene uvést ani praktické užití těchto výrazů ve větách. Některé obraty jste mohli slyšet v pořadu Brněnský hantec na Rádiu Krokodýl, ale drtivá většina témat z této publikace nemohla být vzhledem k pikantnímu obsahu vůbec odvysílána. Třešničkou na pomyslném dortu této frazeologie jsou odpovědi z anket v ulicích Brna. Na nich je mnohokrát patrné, že muži jsou opravdu z Marsu a ženy z Venuše. Publikace je určena nejen brněnským patriotům, ale i těm, kteří se Brno teprve chystají navštívit. Především pozitivně naladěným se smyslem pro humor. Udělejte si touto knihou dobrou náladu i vy!

Chcete si přečíst knihu?Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Honza Žanek Hlaváček. Číst Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY