Jde to i slušně

Jde to i slušně - Pavel Klener | Replicamaglie.com

...le závažném, ceněném, originálním a velice působivém ... Jde to i slušně - Pavel Klener — Kniha.cz ... . Je to výpověď poctivá a pravdivá, vyprávěná na pozadí událost 0 hodnocení Jde to i slušně 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Druhé, rozšířené vydání vzpomínek českého lékaře profesora MUDr. Pavla Klenera, DrSc. (* 1937), mapuje jeho úctyhodnou životní i profesní cestu. Profesor Klener je uznávanou osobností klinické medicíny ... Jde to i slušně - Pavel Klener | Knihy Dobrovský ... . Profesor Klener je uznávanou osobností klinické medicíny ... Kniha: Jde to i slušně - Pavel Klener. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Jde to i slušně. Pavel Klener. Druhé, rozšířené vydání vzpomínek českého lékaře profesora MUDr. Pavla Klenera, DrSc. (* 1937), mapuje jeho úctyhodnou životní i profesní cestu. Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že stále fungujeme a snažíme se objednávky vyřizovat co nejrychleji. Osobní vyzvednutí je možné - více informací najdete v kontaktech. × Jde to i slušně - Klener Pavel - Ze vzpomínek významného českého onkologa. Jde to i slušně. Tweet Sdílet Google+ Pinterest Pavel Klener . 2008. 69,00 K č s DPH ... Pavel Klener:Jde to i slušně (Druhé, rozšířené vydání) - Biografie S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Jde to i slušně Autor: Klener, Pavel Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: ISBN: 978-80-7106-984-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 172 stran, česky Rozměry: 12 × 17 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Kniha Jde to i slušně (Druhé, rozšířené vydání)(Pavel Klener) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kniha je zrcadlovým obrazem jeho právě krátce popsaného života a díla. Je to autentické svědectví o díle závažném, ceněném, originálním a velice působivém....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Klener
DIMENZE
5,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Jde to i slušně.pdf

POPIS

Druhé, rozšířené vydání vzpomínek českého lékaře profesora MUDr. Pavla Klenera, DrSc. (* 1937), mapuje jeho úctyhodnou životní i profesní cestu. Profesor Klener je uznávanou osobností klinické medicíny, zejména v oborech vnitřní lékařství, hematologie a onkologie, ale jeho životní cesta nebyla vždy jednoduchá, protože se často setkával s nepochopením kolegů a nadřízených. Vzpomínky začínají dětstvím v romantickém prostředí pražské Malé Strany, kterou dodnes neopustil, pokračují studiem na gymnáziu a 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a dále popisují celou jeho pracovní pouť od sekundáře na chirurgickém oddělení v Roudnici nad Labem přes příchod na pražskou II. interní kliniku na Karlově náměstí až po řízení I. interní kliniky a Ústavu hematologie a krevní transfuze. Pavel Klener toho vykonal mnoho nejen pro českou medicínu. Stal se jedním ze zakladatelů a předních osobností oboru onkologie, výrazně ovlivnil několik generací mediků jako pedagog i autor uznávaných učebnic, jako proděkan lékařské fakulty a prorektor Univerzity Karlovy se během dvanáctileté služby rodné alma mater zasadil o zvýšení úrovně pedagogické činnosti a vědecko-výzkumných aktivit na řadě fakult. Nepřehlédnutelné jsou jeho zásluhy v oblasti společenské a občanské po roce 1989. Po listopadových událostech se stal prvním ministrem zdravotnictví a poslancem České národní rady, působil a působí ve vedení grantové agentury a řady kulturních institucí, nadací a organizací. Je nositelem mnoha ocenění, mimo jiné medaile prezidenta republiky Za zásluhy o stát v oblasti vědy z roku 2003 a Národní ceny vlády Česká hlava z roku 2012.

Chcete si přečíst knihu?Jde to i slušně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Klener. Číst Jde to i slušně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY