Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi

Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi - Ladislav Heryán | Replicamaglie.com

...mi 2017; U Božího mlýna 2018; Země bez obzoru 2015; Kniha Sami na této zemi? - O Boží přítomnosti mezi námi je v Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelostí ... Sami na této zemi? - O Boží přítomnosti mezi námi - Heryán ... ... . V desítkách příběhů ze svého působení se Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. (o Boží přítomnosti mezi námi) Hledáte Sami na této zemi? - O Boží přítomnosti mezi námi od Ladislav Heryán? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ... Spiritualita | Sami na této zemi? | Nakladatelství Portál ... . (o Boží přítomnosti mezi námi) Hledáte Sami na této zemi? - O Boží přítomnosti mezi námi od Ladislav Heryán? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Známý salesiánský kněz v nové audioknize vede k uvědomění si Boží přítomnosti mezi námi. Jde jen o to, neuzavírat se do ulit vlastních předsudků. Audioknihu Sami na této zemi? s podtitulem O Boží přítomnosti mezi námi napsal a načetl Ladislav Heryán. Známý salesiánský kněz ve své nové audioknize vede posluchače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. O Boží přítomnosti mezi námi Známý salesiánský autor ve své nové knize vede každého k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ať je to nemocniční pokoj, nebo rockový koncert. Audioknihu Sami na této zemi? s podtitulem O Boží přítomnosti mezi námi napsal a načetl Ladislav Heryán. Známý salesiánský kněz ve své nové audioknize vede posluchače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. CD: Sami na této zemi? -- O Boží přítomnosti mezi námi - Heryán, Ladislav ; Známý salesiánský kněz ve své nové audioknize vede posluchače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ... ...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Heryán
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi.pdf

POPIS

Známý salesiánský kněz ve své nové audioknize vede posluchače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ať je to nemocniční pokoj, nebo rockový koncert. Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelosti. V desítkách příběhů ze svého působení se Ladislav Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. Audioknihu načetl a na kytaru doprovodil sám autor.

Chcete si přečíst knihu?Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Heryán. Číst Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY