Sociální péče 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost

Sociální péče 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost - Anna Arnoldová | Replicamaglie.com

... osobní asistence klientům, pro ... Učebnice pro žáky střední odborné školy sociální obor pečovatelská činnost poskytuje vědomosti a dovednosti potřebné pro zajišťování přímé péče a osobní asistence klientům, pro podporu jejich soběstačnosti a sociální aktivizaci ... Pečovatelství 1.díl: učebnice pro obor sociální činnost ... ... . Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost - Nováková Iva - Učebnice je určena především pro žáky a učitele středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče. V textu učebnic prvního až třetího dílu je zpracován te Péče o staré občany: Učebnice pro obor sociální činnost 2011 Pečovatelství 2. díl: Učebnice pro obor sociální péče - pečovatelská činnost 2010 Kniha Pečovatelství 1. díl: Učebnice pro obor sociální péče ... Mlýnková Jana: Pečovatelství 1.díl - Učebnice pro obor ... ... . V textu učebnic prvního až třetího dílu je zpracován te Péče o staré občany: Učebnice pro obor sociální činnost 2011 Pečovatelství 2. díl: Učebnice pro obor sociální péče - pečovatelská činnost 2010 Kniha Pečovatelství 1. díl: Učebnice pro obor sociální péče - pečovatelská činnost je v...

INFORMACE

AUTOR
Anna Arnoldová
DIMENZE
9,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociální péče 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost.pdf

POPIS

Kniha je základní odbornou učebnicí pro studijní obor zaměřený na sociální činnosti. Jejím cílem je seznámit žáky se základy sociální péče, poskytované jednotlivým skupinám obyvatel.Žákům umožní získat všeobecný přehled v oblasti komplexní sociální péče, orientaci v systému sociálních služeb, možnost aplikovat vhodné přístupy, organizaci a metody při práci s klienty různých skupin obyvatel dle věku a formy postižení, sociální péči o jednotlivce, rodinu, komunitu. Kniha je první publikací, určenou žákům středních škol, která jim poskytne znalosti základů sociální péče.

Chcete si přečíst knihu?Sociální péče 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Arnoldová. Číst Sociální péče 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY