Strastiplné peníze paní Darcyové

Strastiplné peníze paní Darcyové - Elizabeth Astonová | Replicamaglie.com

...ní zemi, mířili za štěstím do kolonií ... Darcyovi: Dcery pana Darcyho - Elizabeth Aston | Databáze knih ... . A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří doufali, že zbohatnou na čajových plantážích v Darjeelingu, či nevěst bez věna ... V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií. A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří doufali, že zbohatnou na čajových plantážích v Darjeelingu, či nevěst bez věna, které chtěly v neznámém prostředí získat manžela. Strastiplné peníze paní Darcyové . Str ... Strastiplné peníze paní Darcyové levně, cena 209 Kč ... ... . Strastiplné peníze paní Darcyové . Strastiplné peníze paní Darcyové EAN: 9788073352769. Elizabeth Astonová. Značka: LEDA. Kniha 11,70 € Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení. Dostupnosť: ... ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Strastiplné peníze paní Darcyové 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií. A tak se například Indie stávala ... Strastiplné peníze paní Darcyové od Elizabeth Astonová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky....

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Astonová
DIMENZE
12,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Strastiplné peníze paní Darcyové.pdf

POPIS

V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií. A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří doufali, že zbohatnou na čajových plantážích v Darjeelingu, či nevěst bez věna, které chtěly v neznámém prostředí získat manžela. Podobně i Octavii, hrdinku našeho příběhu, jednoho dne posadí na loď sobečtí příbuzní, aby se jí zbavili - ale situace se pak odvíjí docela jinak, než si představovali. Zkušenosti z exotického prostředí, nečekané události, ale i Londýn, kam se zanedlouho opět vrátí, postupně mění nezkušenou dívku v bystrou a na svou dobu nezvykle cílevědomou a samostatnou mladou ženu, jejíž osudy budou čtenáři sledovat s rostoucími sympatiemi.

Chcete si přečíst knihu?Strastiplné peníze paní Darcyové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Astonová. Číst Strastiplné peníze paní Darcyové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY