Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících

Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících - Lucie Bělohlávková | Replicamaglie.com

...o se lehce pojí i sociální fobie. Po přečtení této publikace pro mládež jsem došla k závěru, že to se mnou není tak hrozné ... Inkluzivní škola.cz - Posts | Facebook ... . Sociální fobie je duševní porucha, která se nejvíce vyskytuje v době puberty. Výzkum sociální úzkosti začal v 80. letech 20. století. Objednávejte knihu Tak už se nestyď - Sociální fobie a stydlivost u dospívajících v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tak už se nestyď; Tak už se nestyď. Sociální fobie a styd ... Kniha: Tak už se nestyď - Lucie Bělohlávková | Knihy.ABZ.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tak už se nestyď; Tak už se nestyď. Sociální fobie a stydlivost u dospívajících Lucie Bělohlávková ... Kniha je určena dospívajícím se sociální fobií a úzkostnou poruchou, jejich rodičům a vychovatelům, psychologům pracujícím s dospívajícími se sociální fobií. Hledáte Tak už se nestyď - Sociální fobie a stydlivost u dospívajících od Lucie,Bělohlávková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Tak už se nestyď. Kdo napsal knihu Tak už se nestyď? Autorem je Lucie Bělohlávková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Sociální fobie a stydlivost u dospívajících. 100% 5 1. ... Kniha je určena dospívajícím se sociální fobií a úzkostnou poruchou, jejich rodičům a vychovatelům, psychologům ... Sociální fobie a stydlivost u dospívajících. BĚLOHLÁVKOVÁ Lucie. Info: Portál, 2019 (1.) - brož., 144 str. ... sociální fobií a úzkostnou poruchou, jejich rodičům a vychovatelům, psychologům pracujícím s dospívajícími se sociální fobií. PhDr. ... Recenze produktu Tak ...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Bělohlávková
DIMENZE
6,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících.pdf

POPIS

Bojíš se přihlásit, když se učitel v hodině na něco ptá? Když už zvedneš ruku, stane se ti, že ti správná odpověď „vypadne“ z hlavy, protože ji „přemažou“ tvoje obavy a strach? Bojíš se trapasů a nevíš si rady ve vztazích s ostatními lidmi? Pořád přemýšlíš o tom, co si o tobě druzí budou myslet, a blokuje tě to? Dobrá zpráva je, že podobně na tom jsou i někteří tví vrstevníci. I oni se někdy bojí, že selžou, mají strach navázat sociální kontakt s ostatními, stydí se. Tahle knížka ti pomůže tyhle problémy dostat pod kontrolu. Najdeš v ní tipy, jak poznat škodlivé myšlenky a jak je změnit. Také tady najdeš tipy, jak relaxovat, a knížka tě podpoří v tom, když se odhodláš navzdory strachu k něčemu, co ti nahání strach. Kniha je určena dospívajícím se sociální fobií a úzkostnou poruchou, jejich rodičům a vychovatelům, psychologům pracujícím s dospívajícími se sociální fobií.

Chcete si přečíst knihu?Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Bělohlávková. Číst Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY