Liberální demokracie v době krize: Perspektiva politické filosofie

Liberální demokracie v době krize: Perspektiva politické filosofie - Pavel Dufek, | Replicamaglie.com

...1 s. Krize liberální demokracie a politická teorie: úvodní poznámky DUFEK Pavel BAROŠ Jiří ... Liberální demokracie v době krize | Má kniha.cz ... . Chapter of a book Liberální demokracie v době krize. Liberální demokracie v době krize Perspektiva politické filosofie ... Liberální demokracie je na počátku 21. stoletá údajně v krizi politické, hospodářské, krizi důvěry, krizi reprezentace, krizi konstitucionalismu, krizi sebedůvěry. ... jimž kniha nabízí pokročilý úvod do klíčových problémů současné politické ... L ... Liberální demokracie v době krize | eKnihy, elektronické ... ... . ... jimž kniha nabízí pokročilý úvod do klíčových problémů současné politické ... Liberální demokracie v době krize. Perspektiva politické filosofie, edition: Vyd. 1, year: 2019, number of pages: 16 s. Politická reprezentace a budoucnost reprezentativní demokracie DUFEK Pavel. Chapter of a book Liberální demokracie v době krize. Perspektiva politické filosofie, year: 2019, number of pages: 23 s. Liberální demokracie v době krize — Perspektiva politické filosofie. Pavel Dufek, Jiří Baroš, Sylvie Bláhová, Tereza Křepelová, Patrik Taufar. Masarykova univerzita. Kniha usiluje o porozumění hlubším příčinám současné ohlášené krize liberálních demokracií prismatem politické filosofie. ... Liberální demokracie je na počátku 21. stoletá údajně v krizi - politické, hospodářské, krizi důvěry, krizi reprezentace, krizi konstitucionalismu, krizi sebedůvěry. Existuje cesta ven z této krize? A kam vlastně liberální demokracie míří? Političtí filosofové a filosofky se domnívají, že právě Liberální demokracie v době krize Perspektiva politické filosofie Autor: Dufek Pavel . Liberální demokracie je na počátku 21. stoletá údajně v krizi politické, hospodářské, krizi důvěry, krizi reprezentace, krizi konstitucionalismu, krizi sebedůvěry. Existuje cesta ven z této krize? Kniha Liberální demokracie v době krize: perspektiva politické filosofie(Jiří Pavel; Baroš Dufek) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. 2019. Demokracie a lidská práva: Konceptuální matrice TAUFAR Patrik. Kapitola v knize Liberální demokracie v době krize: perspektiva politické filosofie, rok: 2019, počet stran: 16 s.. EU´s External Human Rights Promotion Effectivity Challenge and the Decentring Agenda as the Potential Remedy. Liberální demokracie je na počátku 21. stoletá údajně v krizi - politické, hospodářské, krizi důvěry, krizi reprezentace, krizi konstitucionalismu, kr... Liberální demokracie v době krize: perspektiva politické filosofie - Pavel Dufek | Databáze knih Kupte knihu Liberální demokracie v době krize od Pavel Dufek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsell...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Dufek,
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Liberální demokracie v době krize: Perspektiva politické filosofie.pdf

POPIS

Liberální demokracie je na počátku 21. stoletá údajně v krizi – politické, hospodářské, krizi důvěry, krizi reprezentace, krizi konstitucionalismu, krizi sebedůvěry. Existuje cesta ven z této krize? A kam vlastně liberální demokracie míří? Političtí filosofové a filosofky se domnívají, že právě jejich disciplína dokáže nejen formulovat správné otázky, ale také nabídnout konstruktivní odpovědi – i proto, že období závažných proměn a krizí byla v lidských dějinách vždy doprovázena vrcholnými výkony politického filosofování. Na tomto pozadí autorský tým z Katedry politologie Masarykovy univerzity v Brně prozkoumává některé nejvýznamnější odborné diskuse, které v soudobé politické filosofii probíhají a které se týkají životaschopnosti liberální demokracie jakožto doposud dominantního modelu vládnutí. Ve dvanácti kapitolách – věnovaných mimo jiné logice politické reprezentace, vztahu demokracie a lidských práv, utopismu a realismu v politickém myšlení nebo konstitucionalistické obhajobě populismu – vyzývají Dufek, Baroš a kol. k zahájení debat, které v českém prostředí dosud příliš nezaznívají. Kniha jako celek i jednotlivé kapitoly přitom oslovují jak širší odbornou veřejnost, pro niž může sloužit jako podnět k výzkumným snahám, tak studenty a studentky politických věd, filosofie a dalších společenskovědních a humanitních oborů, jimž kniha nabízí pokročilý úvod do klíčových problémů současné politické filosofie.

Chcete si přečíst knihu?Liberální demokracie v době krize: Perspektiva politické filosofie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Dufek,. Číst Liberální demokracie v době krize: Perspektiva politické filosofie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY