Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni!

Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! - Adéla Hůlková, | Replicamaglie.com

...ober 12, 2019 at 3:00 PM - 10:00 PM UTC+02 ... Kukuchařka - Hůlková Adéla, Kulhavá Iveta, Muchovičová ... ... . about 6 months ago. pin. Creative World - Narozeninový dům. Přívozní 3, 170 00 Prague, Czech Republic. Show Map. Hide Map. > Kukuchařka ×-16% sleva. Kniha ... Recepty doplňují fotografie, na kterých mořem může být modrý ubrus a sněhovou závějí hromada cukru. (čas na hraní v kuchyni!) Předmětná hesla Jenže my doma neměli plynový hořák jako u Míši. Naše vaření skončilo letem zapálen ... KUKUCHAŘKA ... . Naše vaření skončilo letem zapálené kuchyňské chňapky z okna druhého poschodí. Následovala náročná akce: zahladit stopy v kuchyni. Možná by se o našem tajném vaření ani nikdo nedozvěděl, kdyby druhý den babička nenašla ohořelou chňapku pod okny v záhoně. Kukuchařka. Čas na hraní v kuchyni. DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 400 Kč. Naše nová hravá Kukuchařka pro děti :-) Autorky: Iveta Kulhavá, Adéla Hůlková, ... Čas na hraní v kuchyni! KULHAVÁ Iveta. Info: Běžíliška, 2019 (1.) - váz., 72 str. Autorky: I. Kulhavá, A. Hůlková, Š. Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni. 18. 4. 2020 20. 4. 2020; Dětský blog, Pozdravy od autorů knížek; Kuchařskou dílnu v knihovně už jsme 11. března opravdu těsně nestihli, ale nebojte, nepřijdete o ni. Kukaččího kluka Kukku si navíc můžete pozvat i domů! ... Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! Adéla Hůlková, Iveta Kulhavá, Lucie Muchovičová, Štěpánka Paseková Nakladatel: Běžíliška 2019 . žádné recenze. Sojka hlídačka ... Je čas si hrát! Scházíme se na hřišti nápadů, na kterém vznikají naše projekty pro dětský sv... See More. Community See All. 275 people like this. 287 people follow this. About See All ... Kukuchařka. Čas na hraní v kuchyni. KUKUCHAŘKA kukku. Je čas si hrát. Odsud vysíláme naše hravé nápady do světa ♡ Řadit dle: Nejlevnější Nejdražší Abecedně Výchozí. KUKUC...

INFORMACE

AUTOR
Adéla Hůlková,
DIMENZE
6,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni!.pdf

POPIS

Je sníh sladký? Pečou se v pralese koláče? A kdo maluje na nebe duhu? Zvídavý kukaččí kluk Kukku má spoustu otázek, a navíc pořád hlad, a tak se vydal do světa na průzkum. Po cestě ochutnával, co se dalo, až se nakonec vrátil se sbírkou svých nejoblíbenějších receptů. Všechny mají jedno společné – jsou tak jednoduché, že je zvládnou i děti. A nejen že jim navíc budou chutnat, ale dokonce je budou i bavit! S touhle kuchařkou se totiž vaření zároveň stává hrou: čtenáři-kuchtíci si po vzoru indiánských náčelníků kmenů Pišků a Vorků zahrají jednohubkové piškvorky, za pomoci borůvek, malin a šlehačky potopí soupeřovy vaflové lodě nebo si z bílé čokolády vyrobí jedlé křídy. Recepty doplňují fotografie, na kterých mořem může být modrý ubrus a sněhovou závějí hromada cukru.

Chcete si přečíst knihu?Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adéla Hůlková,. Číst Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY