Vikingové: Nájezdy synů

Vikingové: Nájezdy synů - Lasse Holm | Replicamaglie.com

...nzelin. 1 04. února. Vikingové: Nájezdy synů ... Vikingové 02: Nájezdy synů - FantasyPlanet ... . Lasse Holm. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 6 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Nakupte společně - Vikingové. Kniha Vikingové - Nájezdy synů patří do série Vikingové.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 678 Kč. Zamilovali jste si seriál Vikingové, a tak v ... Kniha Vikingové - Nájezdy synů - Lasse Holm | Dobré Knihy.cz ... . Zamilovali jste si seriál Vikingové, a tak vám nemohla ujít ani kniha se stejnojmenným názvem a podtitulem Pomsta synů. Kdo dočetl až do poslední stránky, ji... Vikingové - Nájezdy synů jsou druhým dílem série od Lasseho Holma a už během prvních dnů prodeje se pyšní štítkem bestseller. Uspokojí ale i náročné čtenáře? 11 0. 17.10.2019. Xavik. Vikingové Nájezdy synů. Lasse Holm. Druhý nezávislý svazek o úspěších Vikingů. Jaro roku 868. Flotila 80 lodí z Nourmount...

INFORMACE

AUTOR
Lasse Holm
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Vikingové: Nájezdy synů.pdf

POPIS

Jaro roku 868. Flotila 80 lodí z Nourmountieru u francouzského pobřeží, která směřuje na jih. Na palubě je Rolf Rapkaft, jeho přítel Hastein, bratr Jarvis a Ylva, kromě nich i Bjorn Jernside, Sigurd Slangeoje, Halfdan Hvidsark a další dva tisíce Vikingů.Cílem je muslimské Španělsko, kde by se mělo rabovat samo. Spousta měst padla a lodě jsou plné stříbra, ale když se flotila dostane do protiútoku, jedna loď zůstane osamocená ve Středozemním moři. Někdo začne posádku jednoho po druhém zabíjet a je na Rolfovi, aby přišel na to kdo.Nájezdy synů jsou založené na skutečných událostech. Kniha je druhým dílem historické trilogie z raných dob Vikingů.

Chcete si přečíst knihu?Vikingové: Nájezdy synů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lasse Holm. Číst Vikingové: Nájezdy synů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY