Výhodná koupě: a jiné povídky

Výhodná koupě: a jiné povídky - Petr Bergl | Replicamaglie.com

...ností, vás zve na výlet do zapadlé putyky, divoké přírody ... NIXE s.r.o. ... ... Podobné jednotky. Nečekaný čekaný a jiné variace na staré biblické příběhy / Hlavní autor: Payne, Petr, 1960- Vydáno: (1999) Zn. "Výhodná koupě" / Hlavní autor: Svobodová, Jana Vydáno: (1986) Bílý den : -a jiné příběhy / Hlavní autor: Fischerová, Táňa, 1947-2019 Vydáno: (1999) Všechny informace o produktu Kniha Výhodná koupě, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Výhodná koupě. Výhodná koupě od 137 Kč - Heureka.cz Na Heurece využívám ... [PDF EPUB] Výhodná koupě: a jiné povídky ... ... . Výhodná koupě od 137 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Výhodná koupě (a jiné povídky) ... Medicína v županu a jiné historky 44 K ... Bohatýrská trilogie. 45 Kč. 2Bobule. Na sluníčku veselé povídky 80 K ... Písčina a jiné povídky . Výbor z povídkové tvorby významného ruského realistického spisovatele obsahuje pět próz: Písčina, Bomby, Na Presně, Smuteční pochod a Galina. Povídka Písčina z r. 1908 zobrazuje drama tří lidí vzájemně se zraňujících v marné touze po osobním štěstí. Výhodná koupě. Kdo napsal knihu Výhodná koupě? Autorem je Petr Bergl. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Výhodná koupě. Autor: Ansi. Vloženo: 6.06.2012. Publikováno: 6.06.2012 12:38. Kategorie: Povídky-> Hororové. Anotace: Raději než krvavé povídky píšu hororové, ale myslím, že se to vzájemně nevylučuje. Dalo by se říci, že toto je jeden z mála mých trochu krvavějších pokusů. Myslím si, že když krev tryská proudem ... a jiné povídky Autor: Petr Bergl Výhodná koupě, to je deset krátkých povídek s různorodými tématy, postavami a naladěním, zasazených do současného Česka. Výhodná koupě (1961) Film, Titulky ke stažení, Recenze ČSFD.cz. Titulky ke stažení na Titulky.com, Výhodná koupě (La Belle Américaine) - Ulož.to odkaz ke stažení filmu zdarma, odkaz ke zhlédnutí filmu online zdarma, hodnocení a recenze filmu na ČSFD.cz, herci ve filmu, režisér. Výhodná koupě (a jiné povídky) ... Ach, ta zvířata Příběhy a počítání pro děti... 47 Kč. Medicína v županu a jiné historky 44 K ... Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Tatínek chvíli ještě s nákupem otálel, neboť tenkrát deset tisíc bylo docela hodně. Doktor, aby ho přesvědčil, jak výhodná je to koupě, hodil do vody kus housky. Z hloubky se najednou vynořila velká kapří tlama a houska nenávratně zmizela kdesi v rybníce. Tat...

INFORMACE

AUTOR
Petr Bergl
DIMENZE
6,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Výhodná koupě: a jiné povídky.pdf

POPIS

Výhodná koupě, to je deset krátkých povídek s různorodými tématy, postavami a naladěním, zasazených do současného Česka.Autor, který při jejich tvorbě čerpal z vlastního života, fantazie a čtenářských zkušeností, vás zve na výlet do zapadlé putyky, divoké přírody i myšlenek svých hrdinů, jimiž vás provede za pomoci Jiřího Koptíka, který každou z nich ilustroval. Čeká vás četba příběhů vyprávěných s nadhledem, humorem, jemnou ironií, ale i tajemstvím a, možná trochu překvapivě, i dotekem fantastiky. V jednom z nich totiž promluví bytost, které v našem světě lidský hlas nenáleží.

Chcete si přečíst knihu?Výhodná koupě: a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Bergl. Číst Výhodná koupě: a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY