Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání

Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání - Václav Hána | Replicamaglie.com

...e-shop je nadále plně v provozu. Od 27 ... Interna - 2., aktualizované vyd. - Češka Richard prof ... ... . 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Endokrinologie pro praxi-12% sleva. Kniha: ... Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního endokrinologa a internisty prof. MUDr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let. Druhé rozšířené a aktualizované ... E-shop Maxdorf ... . Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního endokrinologa a internisty prof. MUDr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let. ... Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydán ... Endokrinologie pro praxi 2. aktualizované vydání. Václav Hána. Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního endokrinologa a internisty prof. MUDr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let. Endokrinologie pro praxi 2. aktualizované vydání Autor: Václav Hána ... V 18 kapitolách je přehledně probrána problematika endokrinologie nejen z teoretického ... Dostupnost: 6 pracovních dn í i-1% sleva. 135 Kč ... Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání (978-80-7345-625-2) Kniha ...

INFORMACE

AUTOR
Václav Hána
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání.pdf

POPIS

Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního endokrinologa a internisty prof. MUDr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let. Výskyt nemocí žláz s vnitřní sekrecí v populaci je podstatně vyšší, než se odhadovalo ještě na začátku 90. let minulého století. Zpřesněná diagnostika a nové možnosti terapie učinily z endokrinologie v průběhu posledních 20 let jeden z pilířů moderního vnitřního lékařství. Vzhledem k regulačnímu působení hormonů na všechny orgány a tkáně lidského těla bez výjimky je znalost endokrinologie nezbytná nejen pro atestaci z vnitřního lékařství, ale rovněž pro všechny interní specializace. Také druhé vydání je koncipováno jako praktická příručka pro endokrinology a internisty, ale rovněž jako publikace vhodná pro přípravu k atestaci.

Chcete si přečíst knihu?Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Hána. Číst Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY