Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy

Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán, | Replicamaglie.com

...ajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov ... Jako v nebi, jenže jinak | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Aleš Palán, Jako v nebi, jenže jinak, Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy, Prostor, 2019, ***** Anotace Samotáři nežijí jen na Šumavě. Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Prostor 2019, 400 s. V pokračování úspěšné knihy rozhovorů se šumavskými samotář ... Jako v nebi, jenže jinak - Nová setkání se samotáři z Čech ... ... . V pokračování úspěšné knihy rozhovorů se šumavskými samotáři Raději zešílet v divočině se setkáme se svéráznými osobnostmi z celé země. Většina z osmi zpovídaných žije nejen mimo systém, ale také na okraji civilizace, v horských … Setkání s českými a moravskými samotáři opět přináší vyhraněné postoje, neopakovatelné životní příběhy a notnou dávku přírodní mystiky. Oproti knize Raději zešílet v divočině pak navíc i nečekanou porci humoru. O fotografický doprovod knihy Jako v nebi, jenže jinak se postarala Johana Pošová....

INFORMACE

AUTOR
Aleš Palán,
DIMENZE
9,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy.pdf

POPIS

Horská samota pár kilometrů od slovenských hranic, odehlý kout Chodska, zapadlé jihočeské rybníky i maringotka v Jizerských horách. To jsou místa, kam se vydal Aleš Palán, autor audioknižního bestselleru Raději zešílet v divočině, na svých výpravách za samotáři, kteří se rozhodli pojmout život po svém. Nová setkání s lidmi, kteří svou životní filosofii žijí až do krajnosti je poselstvím o svobodě, která má mnoho podob. Od přátelství se zvířaty a blízkého vztahu s přírodou, až po skromný, utajený život jediného českého poustevníka nebo kočování ve starém vojenském náklaďáku. Devět hereckých osobností v dialogu s příběhy solitérů z Čech a Moravy, ve kterých nechybí mystika, svérázná moudrost a humor.

Chcete si přečíst knihu?Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Palán,. Číst Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY