Kouzelné čtení - Vesmír

Kouzelné čtení - Vesmír - - | Replicamaglie.com

...nihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim přinesou ... Albi Kouzelné čtení Kniha Vesmír - Kimazu.cz ... ... Interaktivní mluvící puzzle ze série Kouzelné čtení. Složte si puzzle a vydejte se do vesmíru. Seznamte se nejen s jednotlivými planetami sluneční soustavy a vybranými souhvězdími, ale například i s technickými vymoženostmi, které člověku umožňují prozkoumávat vesmír. Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Albi Kouzelné čtení Kniha Vesmír. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na ... Kouzelné čtení - Vesmír - YouTube ... . Albi Kouzelné čtení Kniha Vesmír. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Pojďme se podívat, jak dlouhou cestu ušel výzkum vesmíru od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Profesor Pulzar, Albína,Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris budou našimi průvodci knihou… Kouzelné interaktivní puzzle. Mluvící puzzle Vesmír z edice Kouzelné čtení. Složte si puzzle a vydejte se do vesmíru. Seznamte se nejen s jednotlivými planetami sluneční soustavy a vybranými souhvězdími, ale například i s technickými vymoženostmi, které člověku umožňují prozkoumávat vesmír. Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o... Kouzelné čtení - Vesmír Nakladatel: Albi EAN: 9788087958476 ISBN: 978-80-87958-47-6 Popis: 1× kniha, lepená, 16 stran, česky Rozměry: 23 × 27 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... Albi Kouzelné čtení Puzzle Vesmír. Interaktivní mluvící puzzle z edice Kouzelné čtení, se kterými poznáte tajemství vesmíru. Z puzzle uslyšíte přes 300 zvuků a textů. Po složení puzzle zažijete cestu do vesmíru napříč planetami sluneční soustavy a vybranými souhvězdími. Albi Kouzelné čtení Puzzle Vesmír . Interaktivní mluvící puzzle z řady Kouzelné čtení hravou formou seznámí vaše děti se zajímavostmi vesmíru.Své znalosti si pak můžete vyzkoušet prostřednictvím zábavných kvízů, které jsou rozděleny do tří různých kategorií. Kniha Vesmír obsahuje přes 2200 zvuků a textů. Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Vhodné pro děti od 6 let. UPOZORNĚNÍ: Vesmír funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Kniha: Vesmír -- Kouzelné čtení - Interaktivní mluvící kniha. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - Vesmír.pdf

POPIS

Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Děti knihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim přinesou pohled na vesmír od dob dávno minulých po současnost.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelné čtení - Vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - Vesmír Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY