Superpotraviny: Zdroje síly z přírody

Superpotraviny: Zdroje síly z přírody - Susanna Bingemer | Replicamaglie.com

...eustálého ohlazování těchto nerovností - eroze ... Formovani krajiny sily prirody levně | Mobilmania zboží ... . přírodní zdroje v užším smyslu, tedy takové statky, které člověk odebírá z přírody a přetváří je v různé produkty. Mohou z nich být získávány suroviny , paliva , energie nebo mohou být bezprostředně využívány jako spotřební předměty (jako např. V jednotlivých článcích v této sekci probíráme téma superpotraviny a všechny výhody, nevýhody a informace s tím spojené. Začněte žít opravdu zdravě ještě dnes. Supe ... Superpotraviny Blendea - Načerpejte sílu a zdraví z přírody ... . Začněte žít opravdu zdravě ještě dnes. Superpotraviny šetrně sušíme a meleme při nízké teplotě tak, aby byly zachovány všechny bioaktivní látky a nesnížil se jejich účinek. Pevné zdraví přímo z přírody načerpáte už jedinou lžičkou supersměsi denně. Vychutnat si ji můžete jednoduše s vodou, džusem nebo oblíbeným smoothie. Divocí střelci musí být neustále v pohybu, nejlépe v přírodě mezi zvířaty. Vyhovovali by jim ranče, farmy nebo statek. Měli by se vyvarovat horských túr, rozhodně jim nevyhovují srázy, pohled do hlubin, létání a skoky z výšky. Jejich duši potěší vše, co je spojeno se zvířaty. Jsou z nich skvělí chovatelé ... 10. Superpotraviny Souhrn všeho důležitého o prospěšných látkách obsažených v exotických i domácích superpotravinách a také o jejich blahodár­ných účincích najdete v publikaci Superpotraviny - Zdroje síly z přírody od Susany Bingemer. www.noxi.cz, 279 Kč 11. Lehká svačinka Peruánci macu uctívají a věří, že byla seslána vysoko z hor bohem jménem Virakoča. Hlíza připomínající řepu získala jméno Ma-ca "rostlina přicházející z výšin, aby posílila". Maca získává z půdy v extrémních podmínách kde roste spoustu síly a živin. Tryptofan ( L-tryptofan ) Tryptofan je esenciální aminokyselina ( tělo si ji nedokáže samo vyrobit, přijímá jej pouze z potravy ) , která je prekurzorem několika důležitých hormonů. To znamená, že tělo využívá tryptofan k produkci těchto hormonů, včetně nálady regulujícího neurotransmiteru serotoninu....

INFORMACE

AUTOR
Susanna Bingemer
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Superpotraviny: Zdroje síly z přírody.pdf

POPIS

V této knížce najdete všechno důležité o zdravých látkách obsažených v superpotravinách a o jejich fantastických účincích. 25 podrobných portrétů nejdůležitějších superpotravin – exotických i domácích – s praktickými tipy a přes 40 veganských receptů, které obohacují kulinářský všední den. Interview s experty na téma řasy, obilné trávy a divoké byliny. Susanna Bingemerová je vystudovaná novinářka. Už mnoho let píše v časopisech a knížkách o kulinářských tradicích a trendech. Přitom ji zvlášť fascinuje otázka, jak jídlo ovlivňuje zdraví. Sleduje mnohé aktuální stravovací styly a postupně sama vyzkoušela vegetariánskou, veganskou a syrovou stravu. Při hledání optimálních potravin objevila už v roce 1999 velkou vitální sílu určitých potravin a připravila si své první müsli se superpotravinami – lněnými semeny, zemními mandlemi a borůvkami. Své znalosti o zdravém stravování se superpotravinami předává dál v kurzech a na svém blogu www.eatsleepgreen.de. Autorka žije v Mnichově a společně s Hansem Gerlachem řídí kancelář „food und text“. Hans Gerlach, vyučený kuchař, autor kuchařských knih a fotograf potravin připravil pro tuto knížku recepty a představil je i fotograficky.

Chcete si přečíst knihu?Superpotraviny: Zdroje síly z přírody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susanna Bingemer. Číst Superpotraviny: Zdroje síly z přírody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY