Krkonoše známé i neznámé

Krkonoše známé i neznámé - Petr David, | Replicamaglie.com

..., které se nás zmocní na toulkách osobitým krajem Krkonoše známé i neznámé Soukup Vladimír, David Petr ... Krkonoše známé i neznámé Vladimír Soukup | Knihkupectví ... ... . Našim nejvyšším horám a jejich blízkému podhůří se věnuje kniha, představující netradičním pohledem známá a objevující „neznámá" místa. Stejně jako v předchozích svazcích, věnovaných Brdům a Šumavě, je i osobním vyznáním, výpovědí z pocitů ... Krkonoše známé i neznámé od [email protected] Soukup v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a d ... Krkonoše známé i neznámé - Petr David, Vladimír Soukup ... ... . Krkonoše známé i neznámé od [email protected] Soukup v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Našim nejvyšším horám a jejich blízkému podhůří se věnuje kniha, představující netradičním pohledem známá a objevující „neznámá" místa. Stejně jako v předchozích svazcích, věnovaných Brdům a Šumavě, je i osobním vyznáním, výpovědí z pocitů, které se nás zmocní na toulkách osobitým krajem. Obřím dolem se vydáme vzhůru ke Sněžce, připomeneme ... Krkonoše známé i neznámé. Vladimír Soukup, Petr David st. kniha 312 K ... Krkonoše známé i neznámé - Vladimír Soukup, Petr David . Našim nejvyšším horám a jejich blízkému podhůří se věnuje kniha, představující netradičním pohledem známá a objevující „neznámá" místa. Stejně jako v předchozích svazcích, věnovaných Brdům a Šumavě, je i osobním vyznáním, výpovědí z pocitů ... Krkonoše - svazek měst a obcí - Objednávka - zpracování grafiky, tisk, doprava - brožury Krkonoše - kam s dětmi, Krkonoše - známé neznámé Publikující smluvní strana Název subjektu: Krkonoše - svazek měst a obcí...

INFORMACE

AUTOR
Petr David,
DIMENZE
6,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Krkonoše známé i neznámé.pdf

POPIS

Našim nejvyšším horám a jejich blízkému podhůří se věnuje kniha, představující netradičním pohledem známá a objevující „neznámá“ místa. Stejně jako v předchozích svazcích, věnovaných Brdům a Šumavě, je i osobním vyznáním, výpovědí z pocitů, které se nás zmocní na toulkách osobitým krajem. Obřím dolem se vydáme vzhůru ke Sněžce, připomeneme si cesty dávných prospektorů, lavinové tragédie i legendárního vládce hor Krakonoše. Zastavíme se u náhrobku písmáka, kantora a houslaře Věnceslava Metelky, abychom se třeba i dojímali při pohledu na panorama západních Krkonoš. Zavzpomínáme na první lyžaře a seznámíme se s těmi, kteří nezapomínají na dávné tradice. Najdeme zde i místa kouzelná, půvabná, která míjí největší nápor návštěvníků.

Chcete si přečíst knihu?Krkonoše známé i neznámé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr David,. Číst Krkonoše známé i neznámé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY