Proč (a jak) psychosomatika funguje?: nemoc začíná v hlavě?

Proč (a jak) psychosomatika funguje?: nemoc začíná v hlavě? - Jarmila Klímová, | Replicamaglie.com

...etickém modelu. Psychosomatika je tedy spíš způsob myšlení, vnímání vztahů a událostí v souvislostech ... Proč (a jak) psychosomatika funguje? | Aluška.org ... . Kompletní obrázek o psychosomatice mi poskytla kniha „Proč (a jak) psychosomatika funguje? Nemoc začíná v hlavě?" z dílny zkušené doktorky MUDr. J. Klímové a psycholožky Mrg. M. Fialové. O autorkách. MUDr. V těchto oblastech také přednáší a publikuje. Obě autorky aktivně psychosomaticky pracují více jak 15 let. Kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? nemoc začíná v hlavě? vznikla na základě jejich zkušeností ... PROČ (a jak) psychosomatika funguje? nemoc začína v hlavě? ... . Kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? nemoc začíná v hlavě? vznikla na základě jejich zkušeností a spolupráce v týmu odborníků z různých oborů a metod léčení. Úryvek z úvodu: Ale jak už to tak bývá, k jednoduchosti je cesta složitá. Zveme vážené čtenáře k cestě za dobrodružným poznáním PROČ a jak funguje princip nemoci a zdraví, a že jej může uchopit do rukou každý z nás. A dovolte, abychom „uvítací řeč" ukončily úryvkem rozhovoru ze sci lmu Muži v černém (1997): Vysvětluje, co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů p...

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Klímová,
DIMENZE
7,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč (a jak) psychosomatika funguje?: nemoc začíná v hlavě?.pdf

POPIS

Populárně naučná publikace určená široké laické i odborné veřejnosti. Vysvětluje, co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů psychosomatického vnímání a jeho vztah k dalším oborům jako je západní i východní medicína,biologie,psychologie, kvantová fyzika i spirituální vědy. Odhaluje kouzlo spojitosti světa. Kniha je členěna do 8 kapitol: Úvodní kapitola představuje základy psychosomatiky a systemického chápání dynamiky nemocí. Následujících 5 kapitol se věnuje pěti aspektům psychosomatického vnímání nemoci, tedy BIO-PSYCHO-SOCIO-SPIRITuálně-ENERGetickému modelu. 7. kapitola se zabývá vybranými tématy nemocí, nahlíženými z psychosomatického hlediska. 8. kapitola je zamyšlením nad rozdíly péče západní medicíny a psychosomatického přístupu. Mnoho příkladů z praxe představuje anonymní příběhy klientů využívajících psychosomatický přístupu v léčení. Obě zkušené autorky aktivně psychosomaticky pracují více jak 15 let a čerpají ze své bohaté praxe. Předmluvu napsal MUDr. Radkin Honzák.

Chcete si přečíst knihu?Proč (a jak) psychosomatika funguje?: nemoc začíná v hlavě? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Klímová,. Číst Proč (a jak) psychosomatika funguje?: nemoc začíná v hlavě? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY