Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy)

Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) - Táňa Keleová-Vasilková | Replicamaglie.com

...e víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas ... Keleová-Vasilková Táňa: Tři sestry + Moje recepty (komplet ... ... . Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy ... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) ... Koupit. Anotace. Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všeche ... Kniha: Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) | Knihy ... ... . Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen ... Kupte knihu Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) od Táňa Keleová-Vasilková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy. Všechny informace o produktu Kniha Tři sestry + Moje recepty komplet 2 knihy - Táňa Keleová-Vasilková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tři sestry + Moje recepty komplet 2 knihy - Táňa Keleová-Vasilková. Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je ... Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný č...

INFORMACE

AUTOR
Táňa Keleová-Vasilková
DIMENZE
10,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy).pdf

POPIS

Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy. Nejmladší z nich, Emu, nejvíc trápí skutečnost, že se se sestrami vzájemně odcizily, ale nedokáže to změnit. Naštěstí je tu ještě jejich máma a ta se pokusí vše napravit. Moje recepty Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu z receptů, co vás zaujaly, které chcete vyzkoušet nebo podle nichž roky vaříte, ale máte je jen jako výstřižky z časopisů či narychlo zapsané poznámky na útržcích papíru. Pomůže vám k tomu stylový zápisník s třiceti ověřenými rodinnými recepty z kuchyně Táni Keleové-Vasilkové, doplněný citáty z jejích románů.

Chcete si přečíst knihu?Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Táňa Keleová-Vasilková. Číst Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY