Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek

Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek - Monika Kompaníková, | Replicamaglie.com

...ana Štelbaská , Klára Kubíčková , Monika Kompaníková , Monika Kapráliková , Hana Krutílková , Kamila Musilová , Lucie Jarkovská Start by marking "Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek" as Want to Read: ... Kapky na kameni. Kniha představuje 50 příběhů českých a ... ... ... Start your review of Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek. Write a review. Sep 13, 2019 Olga Zbranek Biernátov ... Kapky na Kameni. 50 příběhů českých a slovenských rebelek. Název anglicky: Drops on the stone. 50 stories of Czech and Slovak rebel women. Autoři: FUTOVÁ, Gabriela, Lucie JARKOVSKÁ, Monika KAPRÁLIKOVÁ, Monika KOMPANÍKOVÁ, Hana KRUTÍLKOVÁ, Kl ... Kapky na kameni | KNIHCENTRUM.cz ... . 50 příběhů českých a slovenských rebelek. Název anglicky: Drops on the stone. 50 stories of Czech and Slovak rebel women. Autoři: FUTOVÁ, Gabriela, Lucie JARKOVSKÁ, Monika KAPRÁLIKOVÁ, Monika KOMPANÍKOVÁ, Hana KRUTÍLKOVÁ, Klára KUBÍČKOVÁ, Kamila MUSILOVÁ, Veronika ŠIKOLOVÁ a Zuzana ŠTELBASKÁ. Vydání Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek Monika Kompaníková, Kamila Musilová, kol. Některé známé, jiné zapomenuté, ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším. (50 příběhů českých a slovenských rebelek) Padesát příběhů českých a slovenských rebelek připomíná Milenu Jesenskou, Martu Kubišovou, Věru Čáslavskou, Libuši Niklovou a mnohé další hrdinky všedního dne. Fotogalerie 2 Z knihy Kapky na kameni (50 příběhů československých rebelek) - advokátka Dagmar Burešová | foto: Albatros Kapky na kameni. 50 příběhů českých a slovenských rebelek. Vydalo: nakladatelství Albatros Počet stran: 224 Vazba: pevná bez p...

INFORMACE

AUTOR
Monika Kompaníková,
DIMENZE
4,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek.pdf

POPIS

Příběhy padesáti žen a dívek z Čech a Slovenska, které posouvaly hranice. Nenápadné ale vytrvalé rebelky bojovaly za práva žen, snažily se uplatnit v umění, sportu nebo ve vědě. Některé z nich používaly i opravdové zbraně, ale většina z nich jen svůj hlas, um, vytrvalost a lásku ke své zemi. Některé známé, jiné zapomenuté, ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším.

Chcete si přečíst knihu?Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Kompaníková,. Číst Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY