Muži, kteří nenávidí ženy

Muži, kteří nenávidí ženy - Stieg Larsson | Replicamaglie.com

... Podobné . Složka 64 (2018) Dívka ve vlaku (2016) Vzkaz v láhvi (2016) Zabijáci (2014) Žena v kleci (2013) Tagy ... Muži, ktorí nenávidia ženy / Muži, kteří nenávidí ženy ... ... . vražda, podle knihy, vyšetřován ... Online Muži, kteří nenávidí ženy. Před čtyřiceti lety zmizela Harriet Vangerová z rodinného setkání konaného na ostrově, který vlastnil a obýval mocný klan Vangerů. Přestože nebylo Harrietino tělo nikdy nalezeno, je její strýc přesvědčen, že šlo o vraždu, jejímž pachatelem je někdo z jeho rodiny. uži, kteří nenávidí ženy - Milénium 1 - trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega ... Muži, kteří nenávidí ženy - Stieg Larsson | KOSMAS.cz ... ... . uži, kteří nenávidí ženy - Milénium 1 - trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch... Muži, kteří nenávidí ženy (švédsky: Män som hatar kvinnor) je detektivní román švédského spisovatele Stiega Larssona.Vyšel v roce 2005 v češtině 2008 v překladu od Azity Haidarové. Román je prvním dílem pentalogie Milenium, následující díly: Dívka, která si hrála s ohněm, Dívka, která kopla do vosího hnízda, Dívka v pavoučí síti a Muž, který hledal ... Muži, kteří nenávidí ženy. 4,732 likes · 4 talking about this. Muži, kteří nenávidí ženy je filmová verze první knihy slavné trilogie Stiega Larssona Milénium. Režie se ujal David Fi...

INFORMACE

AUTOR
Stieg Larsson
DIMENZE
12,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži, kteří nenávidí ženy.pdf

POPIS

Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii. Trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. První díl (Muž, který nenáviděl ženy) dostal v roce 2005 cenu za nejlepší skandinávský kriminální román, druhý díl (Dívka, která si hrála s ohněm) byl oceněn jako nejlepší švédský kriminální román roku 2006, a poslední (Ztracené vzdušné zámky) získal cenu Kniha roku. Larsson není autorem, který by se spokojil s naplněním žánrových konvencí, píše se silným zanícením pro problémy současnosti, uvažuje o vztahu politiky a morálky, klade otázky a hledá zodpovědnost. Šíře jeho znalostí odpovídá hloubce pohledu na věc, což činí příběh velmi věrohodným. Má fantastickou schopnost udržet napětí v mnoha komplikovaných paralelně se odvíjejících zápletkách a současně je brilantně propojovat. Svým bohatým jazykem a stylem navazuje na tu nejlepší severskou vypravěčskou tradici.

Chcete si přečíst knihu?Muži, kteří nenávidí ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stieg Larsson. Číst Muži, kteří nenávidí ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY