Výjimeční lidé: Akta Enzo I

Výjimeční lidé: Akta Enzo I - Peter May | Replicamaglie.com

...ícího na elitní francouzské vysoké škole ... MAY, Peter : Výjimeční lidé ... ... Výjimeční lidé book. Read 590 reviews from the world's largest community for readers. První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enz... První díl série Akta Enzo. Sázka odstartuje pátrání biologa v nevyřešených francouzských případech. Výjimeční lidé - Peter May | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Enzo se pouští po stopě jako pes a již brzy objevuje na místě nálezu lebky vodítko k nalezení dalších ostatků, patřících zmizelému géniovi. Výjimeční lidé jsou příslibem výjimeč ... Výjimeční lidé -- Akta Enzo - Peter May - Knihy.ABZ.cz ... . Výjimeční lidé jsou příslibem výjimečné série. Peter May zasadil Akta Enzo do prostředí malebné Francie, která svou přívětivostí a romantikou tvoří protipól Ostrova Lewis. VÝJIMEČNÍ LIDÉ AKTA ENZO I. AKTA ENZO I. VÝJIMEČNÍ LIDÉ. Brilantní příběh utkaný se složitostí pavučiny. Inteligentní, propracovaný a důmyslný. HOST. PM VYJIMECNI LIDE POLEP ... Akta Enzo I. - Výjimeční lidé detektivka Katakomby napětí Paříž rituální skotská literatura Peter May , překlad Linda Kaprová Román Výjimeční lidé (2006) je prvním dílem francouzské série nazvané Akta Enzo. Můžeme Vám poradit? Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Vaše jméno * E-mail * * Odeslat Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Výjimeční lidé. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Výjimeční lidé. Akta Enzo I. MAY Peter. Info: Host, 2015 (1.) - váz., 351 str. Z angl. přel. L. Kaprová EAN: ... Výjimeční lidé. Akta Enzo I (pevná väzba) May Peter. První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enza Macleoda, který se kvůli odvážné sázce pouštído řešení neobjasněného kriminálního případu. Předmětem sázky se stane deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda ... Audiokniha MP3 Výjimeční lidé na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Výjimeční lidé od ostatních uživatelů. Nakupujte... Více o e-knize Výjimeční lidé. První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enza Macleoda, který se kvůli odvážné sázce pouští do řešení neobjasněného kriminálního případu.. Předmětem sázky se stane deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda, přednášejícího na elitní francouzské vysoké škole, která ... Akta Enzo #1. Mají snad výjimeční lidé právo páchat zločiny, protože jsou výjimeční? Enzo Macleod, učitel biologie ve francouzském Toulouse, přijíždí do Paříže, aby se tu setkal s novinářem Rogerem Raffinem, autorem knihy o slavných nevyřešených vraždách. Výjimeční lidé: Akta Enzo Sázka ods...

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
10,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Výjimeční lidé: Akta Enzo I.pdf

POPIS

Mají snad výjimeční lidé právo páchat zločiny, protože jsou výjimeční? Enzo Macleod, učitel biologie ve francouzském Toulouse, přijíždí do Paříže, aby se tu setkal s novinářem Rogerem Raffinem, autorem knihy o slavných nevyřešených vraždách. Coby bývalý skotský forenzní specialista se totiž Macleod vsadil, že díky současným vědeckým metodám by bylo možné rozlousknout i dosud nevyjasněné případy — jako deset let staré zmizení geniálního profesora Jacquese Gaillarda. Neidentifikovaná lebka nalezená v pařížských katakombách Enza záhy přivede na stopu rafinovaně ukrytých Gaillardových ostatků.

Chcete si přečíst knihu?Výjimeční lidé: Akta Enzo I ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Výjimeční lidé: Akta Enzo I Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY